Twój koszyk:
Te+Sprawy+ sex+intymnosc+osob+niepelnosprawnych+ferticare+sex+na+wózku

Czym się kierować przy wyborze wibratora dla osób po urazie rdzenia kręgowego?

Po pierwsze, należy wybierać wibratory o niskiej sile wibracji i z dużą regulacją siły. Mężczyźni z urazem rdzenia kręgowego często mają zmniejszoną czułość, dlatego wibratory zbyt intensywne mogą powodować dyskomfort lub ból.

Po drugie, warto wybrać wibratory, które są specjalnie zaprojektowane z myślą o ludziach z niepełnosprawnościami. Takie wibratory mają zazwyczaj bardziej ergonomiczne kształty i są łatwiejsze w użyciu.

Ostatecznie, przed zakupem warto porozmawiać z lekarzem lub terapeutą zajmującym się rehabilitacją po urazie rdzenia kręgowego, aby uzyskać porady na temat najlepszych produktów i metod stosowania wibratora w celu uzyskania najlepszych efektów i minimalizacji ryzyka urazów lub bólu.

Badania kliniczne

jak pokazują badania kliniczne jednym z najmocniejszych urządzeń na rynku to Ferticare 2.0, jest to urządzenie medyczne, które stosuje się do terapii zaburzeń erekcji u mężczyzn. Urządzenie jest zwykle stosowane u pacjentów, którzy nie reagują na leczenie doustne lub którzy nie mogą stosować leków na zaburzenia erekcji ze względu na obecność innych chorób lub przyjmowanie innych leków.

Ferticare 2.0 działa na zasadzie stymulacji nerwów za pomocą prądu elektrycznego. Urządzenie wykorzystuje niski poziom impulsów elektrycznych, które przesyła się przez elektrody umieszczone na penisie. Impulsy te stymulują nerwy i powodują uwalnianie tlenku azotu, co z kolei prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i poprawy przepływu krwi do penisa. W efekcie mężczyzna może osiągnąć erekcję.

Ferticare 2.0 jest zwykle stosowane w gabinecie lekarskim lub klinice, a pacjent otrzymuje specjalne szkolenie, jak korzystać z urządzenia w domu. Urządzenie może być stosowane w połączeniu z innymi formami terapii, takimi jak leki doustne lub iniekcje do penisa.

Przed rozpoczęciem stosowania Ferticare 2.0 należy skonsultować się z lekarzem, który oceni stan zdrowia pacjenta i zaleci odpowiednie leczenie. W niektórych przypadkach, takich jak choroby serca, stosowanie Ferticare 2.0 może być niebezpieczne i prowadzić do poważnych powikłań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cały świat

W zasięgu naszej dostawy.

O potrzebach klientów

wiemy prawie wszystko.

Wsparcie

zakupowe i doradztwo.

100% Bezpieczne zakupy

PayPal / MasterCard / Visa.