Boiska do gry w boccia

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Mamy 10 letnie doświadczenie w produkcji i instalacji boisk do bocci.  Mieliśmy przyjemność współpracować z organizatorami najbardziej prestiżowych imprez bocciowych na świecie takich jak: World Boccia, Intercontinental Challenger, BISfed Regional Open, A także Mistrzostwa Polski i europy.

Boisko do gry w boccię to niezbędny i stały element gry. o wymiarach 6-12,5 m zawody odbywają się na standardowych halach sportowych, dlatego BISfed w sposób szczegółowy nie reguluje rodzaju nawierzchni.

Z całą pewnością boisko do gry w boccia powinno być czyste, płaskie, wolne od wklęśnięć i górek, pozbawione uszczerbków  o  względnie jednolitej fakturze.

Każde boisko powinno być wyklejone odpowiednią taśmą klejącą przystosowaną do gry w boccia 50mm oraz taśmą wewnętrzną do wyklejania boxów (19mm)

Boccia to gra indoorowa (wewnętrzna), na ogół gra się i trenuje w halach i  salach gimnastycznych. Ta dyscyplina paraolimpijska nie jest zaprojektowana do użytku zewnętrznego, ze względu na to iż sprzęt bile i nawierzchnie nie są przystosowane do skrajnych warunków atmosferycznych. Gra podczas deszczu nie byłaby też możliwa dla wielu Osób z niepełnosprawnościami.

Bardzo ważne aby pamiętać iż sprzętu do boccia nie można używać na betonie, trawie, oraz każdej innej mokrej lub ośnieżonej nawierzchi.

wyróżniamy 2 rodzaje boisk do bocci:

mobilne: 12,5mx6m wykonane z dużych dopasowywanych płyt

wykonanych ze specjalnych materiałów: żywica epoxydowa, plexi poliwęglan, inne rodzaje żywic oraz syntetyków, nie jest wskazane stosowanie drewna w tej grze.  Mobilne boiska charakteryzują się tym iż po rozegranych zawodach płyty można zdjąć spakować i zmagazynować w innym miejscu.

stałe: przymocowane na stałe do wcześniej przygotowanej nawierzchni.

każdą ofertę na boiska do bocci przygotowujemy indywidualnie biorąc pod uwagę infrastrukturę nawierzchnię oraz budżet klienta. jezeli chcesz zbudować boisko do kulania zgłoś się do nas.