Boccia Mini

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Boccia Mini to specjalna ręcznie wykonana wersja gry w boccie,
Nadaje się do omówienia sytuacji taktycznych na boisku np z trenererem, możęsz rozłożyć ją na stole i w dowolnej sytuacji przeprowadzić mini gre i zaprezentować swoje posunięcia na boisku, jest przeznaczona również dla najmłodszych graczy którzy nie są jeszcze w stanie rzucić normalną bilą.
Boccia Mini świetnie pasuje jako element dekoracji biura czy wnętrza każdego pasonata tego sportu.
Boccia Mini NIE NADAJE się do normalnej gry.
W naszej dystrybucji oferujemy szeroki wybór zestawów do gry w Boccia Mini, dzięki którym dzieci mogą rozpocząć swoją przygodę z tym wspaniałym sportem już od najmłodszych lat.
Nasze zestawy Boccia Mini składają się z mniejszych i lżejszych kul, dostosowanych do siły i umiejętności najmłodszych graczy. Są one wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów, takich jak np. tworzywo sztuczne oraz drewno
Oprócz kul, w naszych zestawach Boccia Mini znajdziesz także specjalny mini jack, mini rampę boisko wykonane z materiału i 13 ręcznie szytych mini bil.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów Boccia Mini na stronie bocciasport.com i do zakupu tych niezastąpionych akcesoriów, które z pewnością przydadzą się podczas każdej gry w boccie.