Sprzęt elektroniczny dla niewidomych i słabowidzących

Show Filters

Wyświetlanie 1–30 z 168 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 168 wyników

Jeśli szukasz specjalistycznego sprzętu dla osób niewidomychi słabowidzących to jesteś we właściwym miejscu. Na stronie bocciasport.com znajdziesz szeroki wybór produktów, które poprawią twój komfort życia, pracy, nauki, oraz ułatwią codzienne funkcjonowanie.

są to między innymi: dyktafony mówiące, drukarki brajlowskie,   lupy i powiększalniki,   akcesoria codziennego użytku , komputery, akcesoria, laski orientacyjne, białe laski, lupy optyczne, mówiące wagi i płynomierze,  a także specjalnie zaprojektowane telefony komórkowe, umożliwiające osobom niewidomym wykonywanie połączeń i korzystanie z różnego rodzaju aplikacji. Klawiatury powiększone oraz komputery dla niewidomych

Nasz sklep jest miejscem, gdzie osoby niewidome i słabowidzące znajdą sprzęt, który pozwoli im na pełne uczestnictwo w życiu społecznym i uprawianie ulubionych dyscyplin   Wszystkie produkty są starannie dobrane i sprawdzone przez ekspertów, aby zapewnić ich jak najwyższą jakość i skuteczność. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci w doborze odpowiedniego sprzętu.