Akcesoria do jogi i medytacji sportowej

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Joga i Medytacja w Sporcie

Są coraz częściej i bardziej świadomie wykorzystywane w sporcie paraolimpijskim.

Szczególnie w dyscyplinach wymagających wielogodzinnego wysiłku intelektualnego, skupienia i uwagi, na przykład  w takich dyscyplinach jak boccia.

Joga i medytacja w sporcie osób niepełnosprawnych pozwalają zawodnikom na lepsze zarządzanie stresem, poprawienie uwagi, koncentracji i skupienia. Medytacja pomaga stosować coraz popularniejsze techniki w sporcie paraolimpijskim. Jest to idealny sposób na zwiększenie poziomu relaksacji a także ruchomości.

Profesjonalne  akcesoria do jogi i medytacji od Moonholi Zafu i Shivashop

to m.in. maty z naturalnego kauczuku, pro eco poliuretanowe,  zestawy do medytacji , klocki do jogi, maty podróżne, poduszki zafu i zaburtone, koce do medytacji.

Produkty są wytrzymałe, zaprojektowane są do wielogodzinnego wysiłku, antypoślizgowe.

Ćwiczenia jogi obejmują rozciąganie, postawy wymagające utrzymania balansu, wchodzenie w głęboki relaks przez odpowiedni oddech. Ćwiczenia jogi są wykorzystywane jako techniki treningowe dla zawodników paraolimpijskich, aby ułatwić im osiągnąć profesjonalne cele sportowe.

W ofercie bocciasport.com znajdziesz maty do jogi, poduszki do medytacji, zestawy do jogi, zestawy do medytacji, klocki do jogi.