Akcesoria do paraboksu

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Paraboxing – Paraboks

Paraboxing, inaczej zwany paraboksem, to sport zaadaptowany do indywidualnych potrzeb i możliwości osób z różnego rodzaju niepełnosprawnościami, takimi jak ograniczona ruchomość kończyn czy też niepełnosprawność intelektualna.

Paraboks jest sportem opartym na  zasadach, które pozwalają osobom z niepełnosprawnościami na rozwój swoich umiejętności i potencjału. Pozwala na rozwój fizyczny, ponieważ dzięki treningom zwiększa się wytrzymałość i kondycja ruchowa, ale również wpływa też pozytywnie na samoocenę i poczucie własnej wartości.

Wierzymy, że paraboks jest sportem, który ma potencjał, by stać się oficjalną dziedziną sportu paraolimpijskiego. Jego dynamiczny i ekscytujący charakter z pewnością przyciągnie uwagę widzów, a pięściarze na wózkach czy też zawodnicy z niepełnosprawnością będą mogli pokazać swoje umiejętności, charakter i determinację.
W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczny sprzęt, który pomaga w treningu paraboksu taki jak rękawice, ochraniacze, kaski, tarcze a nawet wózki dla osób trenujących boks na wózkach. Wszystkie akcesoria zostały wyselekcjonowane przez naszych specjalistów, którzy pomogą skonfigurować oraz dobrać wszystkie niezbędne akcesoria do paraboksu, dbając o Twoje potrzeby i Twoje bezpieczeństwo.
Jako entuzjaści paraboksu, mamy przyjemność współpracować z Fundacją Wojownicy, która prowadzi treningi z paraboksu dla osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, każda osoba może czerpać jak najwięcej korzyści z treningów parabokserskich przy wsparciu doświadczonej kadry. Aby rozpocząć przygodę z paraboksem skontaktuj się z fundacjawojownicy.pl