Piłki Dźwiękowe

goalball+blind+football+sport+niewidomych+handi+life+sport+gogle+dla+niewidomych
Show Filters

Wyświetlanie 1–30 z 34 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 34 wyników

Piłki Dźwiękowe

Jeśli szukasz profesjonalnych piłek dźwiękowych do gry, koniecznie zajrzyj na stronę sklepu internetowego Bocciasport.com. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór piłek marki Handi Life Sport, które są doskonałym wyborem dla osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych.

Piłki dzwiękowe od Handi Life Sport to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych materiałów, które cechują się doskonałymi właściwościami lotnymi. Dzięki nim gra  staje się jeszcze bardziej emocjonująca i zabawna. W naszej ofercie znajdziesz zarówno piłki dzwiękowe dla początkujących, jak i dla zaawansowanych graczy.

HANDILIFESPORT – OFICJALNY DOSTAWCA IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH W TOKYO 2020

Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, takich jak specjalne rękawice czy torby na piłki, dzięki którym gra będzie jeszcze wygodniejsza.

Zajrzyj na stronę Bocciasport.com i znajdź piłki dźwiękowe Handi Life Sport, które spełnią Twoje oczekiwania. W razie pytań lub wątpliwości, chętnie służymy pomocą i radą. Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie piłki dźwiękowe będą najlepsze dla Ciebie. Handi Life Sport to pochodząca z Danii największa na świecie firma produkująca sprzęt i akcesoria sportowe dla osób niewidomych i słabowidzących a także oficjalny dostawca sprzętu dla Igrzysk Paraolimpijskich.

W ofercie znajdziecie min. najwyższej jakości, profesjonalny, certyfikowany przez IBSA, sprzęt: piłki, paletki, okulary sportowe, gogle z pełną ochroną oczu, stoły do showdown oraz bramki do goalball. A także akcesoria do takich dyscyplin sportu jak: goalball, showdown, blind football, blind basket, blind tennis, blind soccer, power soccer torball, blind footsal.

Ponadto zwróć uwagę na szeroką gamę gier oraz wielozadaniowych, treningowych piłek dźwiękowych dla osób z uszkodzeniem narządu wzroku. Nasze piłki dźwiękowe również świetnie nadają się do tzw. treningu zmysłów oraz zadań typu team building, szeroko stosowanych w dużych firmach oraz korporacjach.