Zegarki dla niewidomych

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Zegarki Dla Niewidomych

W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne, ponadczasowe zegarki brajlowskie, jak i zegarki brajlowskie dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, wyszukaną elegancję i niebanalny wygląd. Dostępne są zegarki damskie i męskie, na metalowej bransolecie lub skórzanym pasku, o różnych kształtach koperty.

Dotykowe oznaczenia na cyferblatach różnią się w zależności od modelu. Godzina dwunasta może być oznaczona pionową kreską lub trzema sztucznymi diamentami, zaś godziny trzecia, szósta i dziewiąta – dwoma kropkami lub dwoma sztucznymi diamentami. Inne godziny prezentowane są jako pojedyncze kropki.

Pokrętło zegarka zawsze znajduje się na godzinie trzeciej, zaś przycisk otwierania szklanego wieczka w zegarkach, które je posiadają, umieszczony jest zwykle na godzinie szóstej.

Dla ludzi młodych, aktywnych i takich, którym nie zależy na dyskretnym sprawdzaniu czasu, mamy w pełni udźwiękowione zegarki mówiące.

Zegarek to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno zegarki dla ceniących prostotę, jak i dla użytkowników o wysublimowanym guście.