Handcycle Szosowe

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Handcycle do jazdy po szosie

lub dobrze ubitej drodze bądź ścieżce czy asfalcie, betonie to specjalny rodzaj handcycle. Jest on zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największą prędkość i wygodę podczas jazdy.

Handcycle do jazdy po szosie

posiada szybkościomierz i licznik przejechanych kilometrów, a także specjalne hamulce, które zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. Są one również wyposażone w specjalne opony, które zapewniają lepszą przyczepność na asfalcie. Handcycle do jazdy po szosie są również wyposażone w specjalne uchwyty, które umożliwiają poruszanie się przy użyciu mięśni rąk. Dzięki temu osoby niepełnosprawne mogą poruszać się z większą swobodą i kontrolą niż na wózku inwalidzkim.

Handcycle do jazdy po szosie są również wyposażone w specjalne opcje regulacji, umożliwiające dostosowanie pozycji jazdy do indywidualnych potrzeb użytkownika. Handcycle do jazdy po szosie lub dobrze ubitej drodze lub ścieżce jest dobrym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych, które chcą aktywnie poruszać się, cenią sobie dużą prędkość, komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.