Dyktafony i odtwarzacze mówiące

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dyktafony I Odtwarzacze Mówiące

Jakie cechy powinien mieć dobry dyktafon mówiący dla osób niepełnosprawnych?

Dyktafony i Odtwarzacze Mówiące przeznaczone są do nagrywania notatek osobistych, konferencji, wykładów i wywiadów, a odtwarzacze Daisy do odtwarzania książek w tym formacie. Dyktafony i odtwarzacze Daisy oferowane przez nas posiadają wiele funkcji dedykowanych osobom niewidomym i niedowidzącym. Wśród nich są m.in. udźwiękowienie menu, udźwiękowienie funkcji i przycisków, a także przewodniki głosowe.

DAISY odtwarza również pliki tekstowe, odczytując je syntetycznym głosem przez głośnik lub słuchawki.

Ma czytelny wyświetlacz, aby łatwo odczytywać tekst,  funkcję dużego druku, aby ułatwić czytanie dla osób z ograniczoną widocznością, wysokiej jakości mikrofon i głośnik, aby zapewnić wyraźne nagrywanie i odtwarzanie, funkcję przewijania i przyspieszania odtwarzania, aby ułatwić przeglądanie nagranych plików, możliwość zmiany języka, przyjazny interfejs użytkownika, który jest łatwy do nawigacji dla osób z ograniczoną sprawnością wzrokową.

W ofercie bocciasport.com znajdziesz szeroki wybór sprawdzonych dyktafonów od najlepszych europejskich producentów takich jak szwajcarski miletsone czy orion. Wszystkie produkty w ofercie bocciasport.com są nowe i na gwarancji producenta, chętnie doradzimy Tobie w wyborze odpowiedniego produktu dla Ciebie.