Sex i intymność osób niepełnosprawnych ruchowo

Show Filters

Wyświetlanie 1–30 z 49 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 49 wyników

Seksualność i Intymność

osób z niepełnosprawnością często jest uważana za temat Tabu. W wyniku tego, osoby z niepełnosprawnością mogą czuć się skrępowane lub niekomfortowo rozmawiając o swoich potrzebach seksualnych i intymnych, mogą mieć też trudności w znalezieniu partnera czy założeniu rodziny.

Powszechnie panuje fałszywy pogląd

iż osoba z dysfunkcją, poruszająca się na wózku, lub z innymi niepełnosprawnościami nie odczuwają popędu seksualnego i nie mają potrzeb intymych.

Problematyka sexu osób niepełnosprawnych jest złożona i wymaga   współpracy z lekarzami, i specjalistami w dziedzinie fizjoterapii urologii oraz psychologii czy seksuologii.

bocciasport.com to pierwszy w Polsce sklep i dystrybutor sprzętu do rehabilitacji seksualnej oraz akcesoriów erotycznych zaprojektowanych specjalnie dla osób niepełnosprawnych.

Jesteśmy głównym dystrybutorem marek reflexonic oraz Intimaterider

Naszą misją jest pomóc każdemu cieszyć się zdrowym, satysfakcjonującym życiem seksualnym, niezależnie od  wieku, schorzeń oraz fizycznych ograniczeń takich jak: urzaz rdzenia kregowego, paraliż, niedowład, ból przewlekły pleców,  zapalenie stawów, amputacje,  choroba peyrona,  rehabilitacja seksualna po raku prostaty, choroba Peroniego,

W naszej ofercie

znajdziesz produkty pochodzące oz znanych i renomowanbych producentów takicvh jak reflexonic czy intimaterider takie jak i: krzesła i zestawy intimate rider, wibratory medyczne dla kobiet i mężczyzn,  urządzenia ferticare 2.0, spartan, viberect, morpheus, Akcesoria erotyczne, pomocne w takich schorzeniach jak: uraz rdzenia kręgowego,  przewlekłe bóle,  rak prostaty, amputacje, zapalenie stawów sex seniorów, choroba Peyrona.