Goalball artykuły

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Aby rozpocząć przygodę z goalball

należy przede wszystkim znaleźć klub lub organizację, która oferuje treningi i zajęcia z tej dyscypliny. Można to zrobić poprzez wyszukiwarkę internetową, pytanie w lokalnym ośrodku sportowym lub kontakt z polskim związkiem goalballa. Kolejnym krokiem będzie uczestniczenie w treningach i zgłoszenie się na zawody. Należy pamiętać, że

goalball jest dyscypliną paraolimpijską

przeznaczoną dla osób niedowidzących lub słabowidzących, więc niezbędna będzie kwalifikacja do gry. Dla osób zdrowych wzrokiem poleca się zapoznanie się z zasadami gry oraz trenowanie z osobami niedowidzącymi.

Bocciasport.com jest miejscem dla wszystkich miłośników goalballu. Znajdziecie u nas sprzęt z najwyższej jakości: piłki, gogle, rękawice, taśmy, bramki i inne akcesoria niezbędne do gry w goalball.

Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyni oferujemy szeroki wybór produktów dostosowanych do potrzeb graczy i drużyn, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. nasz sprzęt zgodny jest ze standardami IBSA

Nasze piłki goalballowe są wykonane z trwałych i odpornych materiałów, zapewniając długotrwałą i stabilną grę. Bandy i bramki natomiast zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepszą ochronę dla graczy podczas dynamicznych meczów.

Sprzęty goalballowe,

które oferujemy, są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są odporne na ścieranie i rozdarcia. Poza tym posiadają specjalne oznaczenia pozwalające na prawidłowe ustawienie boiska, zgodnie z regulaminem. Oprócz tych podstawowych produktów, oferujemy także szereg innych akcesoriów, takich jak ochraniacze na nogi, rękawice, pasy odblaskowe czy torby sportowe, które ułatwią przenoszenie sprzętu oraz przechowywanie go w odpowiednim stanie. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania zakupów w sklepie Bocciasport.com.