Terapia światłem spolaryzowanym - fototerapia

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Terapia Światłem Spolaryzowanym (fototerapia)

Terapia światłem spolaryzowanym (polarized light therapy, PLT) to nowoczesna metoda leczenia, która polega na stosowaniu specjalnie skonstruowanych lamp, emitujących światło spolaryzowane. W zależności od rodzaju choroby lub dolegliwości, terapia światłem spolaryzowanym może być stosowana w różny sposób. W niektórych przypadkach stosuje się ją jako uzupełnienie innych metod leczenia, takich jak fizjoterapia czy masaż, natomiast w innych może być stosowana jako terapia główna.

Terapia światłem spolaryzowanym jest szczególnie skuteczna w leczeniu stanów zapalnych i bólów mięśniowych oraz stawowych. Może być również stosowana w leczeniu chorób skóry, takich jak trądzik czy łuszczyca, a także w przypadku urazów sportowych i kontuzji.

Terapia światłem spolaryzowanym jest bezpieczna i nieinwazyjna, a jej działanie jest szybkie i skuteczne. Wielu pacjentów zgłasza znaczną poprawę stanu zdrowia już po kilku zabiegach.

W sprzedaży są różne wielkości lamp, różnorakie filtry, uchwyty, stojaki. W razie pytań dotyczących szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami. Na pewno doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu dla Ciebie.