WAŁEK DO JOGI (BOLSTER) STANDARD

87,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Standardowy wałek do jogi wykorzystywany jest w pozycjach relaksacyjnych pod kręgosłupem redukuje napięcia w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Niezastąpiony w profilaktyce i rehabilitacji schorzeń kręgosłupa. Ma zastosowanie w różnych pozycjach jogi.
  Przykładowe pozycje:
  Supta Badhakonasana,
  Supta Virasana,
  Salamba Sarvangasana – krzesło i inne. 
   
  Wykonany ze 100% wytrzymałej bawełny i wypełniony łuską gryki. Umieszczony z boku suwak umożliwia wygodne odsypywanie lub dosypywanie łuski w celu dostosowania twardości wałka w zależności od indywidualnych potrzeb. 
  Właściwości łuski gryczanej
  Łuska gryki posiada charakterystyczny kształt, jest sprężysta, łatwo dopasowuje się do ciała i zapewnia komfort w trakcie użytkowania wałka. Jej przewiewność daje uczucie przyjemnego chłodu. Polecana dla alergików ze względu na zawartość taniny (związek o właściwościach przeciwzapalnych, hamujących rozwój bakterii i roztoczy). Ponadto posiada rutynę (naturalny związek wzmacniający układ odpornościowy), związki celulozowo-ligninowe (umożliwiające utrzymanie niskiego poziomu wilgotności), kwasy organiczne i sole mineralne. Neutralizuje szkodliwe promieniowanie żył i cieków wodnych oraz urządzeń elektrycznych.
  Dostępny z pokrowcami w kolorach: czarnym, czerwonym, zielonym, granatowym, pomarańczowym i szarym. 
  Wymiary: długość 70cm, średnica 19cm 

  Waga: 3,7 kg 

  Do produkcji naszych wyrobów używamy łuskę gryki z upraw ekologicznych. 
   Produkcja ekologiczna jest ogólnym systemem zarządzania gospodarstwem i produkcji żywności, łączącym najkorzystniejsze dla środowiska praktyki, wysoki stopień różnorodności biologicznej, ochronę zasobów naturalnych, stosowanie wysokich standardów dotyczących dobrostanu zwierząt i metodę produkcji odpowiadającą wymaganiom konsumentów preferujących wyroby wytwarzane przy użyciu substancji naturalnych i naturalnych procesów. Ekologiczna metoda produkcji pełni zatem podwójną funkcję społeczną: z jednej strony dostarcza towarów na specyficzny rynek kształtowany przez popyt na produkty ekologiczne, a z drugiej strony jest działaniem w interesie publicznym, ponieważ przyczynia się do ochrony środowiska i rozwoju obszarów wiejskich.

  Marka

  Zafu