(0 item) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Handbikes

Sport niepełnosprawnych – szerzej zwany w świecie sportem adaptowanym – jest narzędziem skutecznie wyzwalającym tłumioną, szczególnie u młodych osób, energię życiową. Jedną z popularniejszych dyscyplin sportu adaptowanego jest jazda na handbike, czyli rowerze napędzanym siłą rąk. Rozpoczynając regularne treningi, warto wiedzieć, że paratriathlon stał się nową dyscypliną paraolimpijską.

Handbike (rower ręczny) to pojazd, na którym mogą jeździć osoby z uszkodzonym układem ruchu (w tym również kręgosłupa). Można poruszać się na klęcząco lub na leżąco. Pozycja leżąca umożliwia szybszą jazdę (ponad 50 KM/H). Gdy pojawią się podjazdy, łatwiej jest wjeżdżać w pozycji klęczącej, która umożliwia operowanie całym tułowiem.

Sport adaptowany, w tym także handbike, likwiduje wykluczenie społeczne, poza kształtowaniem sprawności fizycznej daje niepełnosprawnym możliwości integracyjnego działania w atmosferze tolerancji i poszanowania inności fizycznej. Możliwość współzawodnictwa sportowego jest znaczącym czynnikiem mobilizującym do systematycznego zwiększania umiejętności niepełnosprawnych, a w konsekwencji przełamywania barier psychologicznych i zwiększenia motywacji do podjęcia aktywności społecznej lub zawodowej. W sporcie czy to osób zdrowych, czy niepełnosprawnych, najważniejsze jest bowiem pokonywanie własnych ograniczeń, a największym rywalem jesteśmy my sami.

W ofercie sklepu Boccia Sport dostępne są różne wersje handbike, z elektryką lub bez. Zapraszamy do przyjrzenia się naszym rowerom.

 
Handbikes SUMO DEKERS

Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają to co robią i chcą się tym dzielić z innymi.
Od kilku lat budujemy poziome rowery i czerpiemy z tego ogrom radości.

Naszym celem jest ciągły rozwój i stawianie na nieszablonowe technologie które mają na celu poprawę jakości naszych produktów.
Stawiamy na indywidualność, każda osoba która chce mieć swój rower poziomy jest przez nas traktowana wyjątkowo.
Kreatywność przy projektowaniu, dokładność przy produkcji i pasja do trajek - to są nasze cechy i wierzymy, że pozwoli nam to dotrzeć
do serc ludzi, którzy lubią z życia brać jak najwięcej.

 

Zainteresowanych poznaniem naszych rozwiązań zapraszamy do kontaktu:

mobile: +48 531 410 030
e-mail: store@bocciasport.com

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 12 z 16

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę

Siatka  Lista 

Produktów od 1 do 12 z 16

Strona:
  1. 1
  2. 2
na stronę