Leckey Everyday Activity Seat – fotelik multipozycyjny

25000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Leckey Everyday Activity Seat – fotelik multipozycyjny

  Wsparcie pozycjonowania dla dzieci, nastolatków i młodych dorosłych.

  Każdy dzień jest aktywnym dniem z fotelikiem LECKEY Everyday Activity Seat, dającym swobodę poruszania się bez poświęcania optymalnego pouringu i wsparcia miednicy. Zaprojektowany dla dzieci, młodzieży i młodych dorosłych w wieku 1-18 lat, Everyday Activity Seat daje młodym ludziom możliwość odkrywania świata, zapewniając jednocześnie silne wsparcie miednicy odpowiednie do korygowania słabego posturingu.

  Ten system wspomagania siedzenia i pozycjonowania jest również optymalnym fotelikiem terapeutycznym do codziennego użytku, a jednocześnie idealnym do codziennych sytuacji, w których konwencjonalne krzesło nie jest odpowiednie.

  Leckey Everyday Activity Seat – fotelik multipozycyjny

  Atrakcyjne wzornictwo.

  Dostępne w 4 kolorach tkanin przyjaznych dzieciom, 3 rozmiarach, 3 kolorach podwozia i 2 rodzajach tkanin fotelik Everyday Activity został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Z typami podwozi zaprojektowanymi przez LECKEY’a i szerokim zakresem wyposażenia dodatkowego ten fotelik terapeutyczny został zaprojektowany z myślą o prawdziwym życiu, dając użytkownikowi wiele możliwości wyboru, aby dopasować się do jego życia.

  Zaprojektowany z myślą o komforcie.

  Niemożliwe jest uzyskanie optymalnego podparcia postawy bez komfortu, a siedzisko LECKEY Everyday Activity Seat zapewnia komfort w codziennym życiu. Miękkie, oddychające pokrowce pozwalają użytkownikowi czuć się komfortowo w różnych klimatach, a formowane podłokietniki zapewniają użytkownikowi komfort aktywnego życia na co dzień. Wyprofilowane oparcie i pochylona poduszka siedziska zapewniają zarówno wygodę, jak i wsparcie, umożliwiając optymalne wsparcie postawy. Fotel terapeutyczny LECKEY Everyday Activity Seat zapewnia optymalne wsparcie siedzenia i pozycjonowania bez utraty komfortu.

  Leckey Everyday Activity Seat – fotelik multipozycyjny

  Specyfikacja:

  Waga:

  Maksymalna waga użytkownika: 30 kg / 50 kg / 100 kg.
  Polecamy pozostałe produkty marki Leckey, dostępne w naszym sklepie internetowym.

  Marka

  brak