Promocja!

Wheelblades S – narty, płozy do wózka inwalidzkiego – 1 para

590,00 

-11%

Brak produktu

Zapytaj o produkt  Wheelblades S – narty, płozy do wózka inwalidzkiego

  Bezpieczeństwo i mobilność na wózku inwalidzkim nawet zimą ze śniegiem i lodem? Z WHEELBLADES S to jest możliwe! Dzięki łatwo regulowanemu wiązaniu tę praktyczną pomoc można przymocować do każdego standardowego modelu wózka inwalidzkiego. Dzięki opatentowanemu szybkozamykaczowi możesz w ciągu kilku sekund przełączyć się z kółek na płozy, wykonując zaledwie kilka ruchów. Szeroka powierzchnia styku WHEELBLADES optymalnie rozkłada ciężar na podłożu, zapobiegając w ten sposób zapadaniu się przednich kół w śnieg. Dwie powierzchnie jezdne ślizgają się po nawierzchni z bardzo małym tarciem i bez problemu wyrównują duże nierówności. Wiązanie celowo umieszczono w przedniej części narty, tak aby czubek narty był zawsze skierowany w kierunku jazdy. Dwa kanały jezdne na spodzie WHEELBLADES zapewniają stabilność podczas jazdy, ubijają śnieg i pozwalają ślizgać się jak po szynach.

  Możliwości regulacji: 2,0 – 6,5 cm

  Nadaje się do: ręcznych wózków inwalidzkich

  Dostępność: 1 para/2 płozy

  Jak korzystać z Wheelblades:

  1. Połóż Wheelblades S na ziemi
  2. Lekko odchyl wózek do tyłu
  3. Umieść przednie koła nad wiązaniami
  4. Opuść wózek do normalnej pozycji
  5. Zamknij zapięcie. Gotowe!

  Charakterystyka Wheelblades:

  solidna konstrukcja – tworzywo sztuczne jest wzmocnione włóknem szklanym, co gwarantuje wytrzymałość na wstrząsy i uderzenia, a stal nierdzewna daje odporność na wilgoć i niskie temperatury.

  bezpieczeństwo prowadzenia – szeroka powierzchnia płozy daje równomierny nacisk na podłoże, przez co narty pokonują nierówności w śniegu i łatwo się po nim przesuwają.

  lekkość prowadzenia – dwa kanały ślizgowe na spodniej stronie bieżnika prasują pod sobą śnieg w taki sposób, że jeździ się po nim jak w torach lub prowadnicach; dodatkowo płozy zapobiegają zapadaniu się małych przednich kół.

  łatwość sterowania – aby wózek przez cały czas poruszał się w pożądanym kierunku, wiązanie nart zostało założone w ich przedniej części – płozy są przez to zawsze skierowane do przodu i pozostają czułe na zachowanie kół – tak gwarantują stabilność obranego kierunku.

  wygoda – poręczne rozmiary nart i ich niewielka waga sprawiają, że można je wszędzie ze sobą zabrać i w razie potrzeby w dowolnym momencie założyć na koła wózka.

  łatwe zakładanie – mocowanie odbywa się bez użycia narzędzi i nie trzeba do tego dużo siły – po prostu wystarczy odpowiednio ustawić wózek i wcisnąć koło w dźwignię zacisku (trwa to kilka sekund).

  mini-narty pasują do kół o średnicy od 8 – 20 cm i szerokości od 2,0 – 6,5 cm; nadaje do wózków inwalidzkich ręcznych.

  Polecamy pozostałe produkty marki WHEELBLADES , dostępne w naszym sklepie internetowym.


  Marka

  Ottobock