Promocja!

IntimateRider – Zestaw Intymna Przygoda

3490,00 

-21%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Sexual Mobility Enhancement with the IntimateRider® Adventure Set

  Przygoda zaczyna się tam, gdzie spotykają się IntimateRider i RiderMate Deluxe. Razem zapewniają tyle nowych kątów i pozycji, że trudno jest zdecydować, od czego zacząć. Pulsujący ruch IntimateRider w połączeniu z miękkim i zmysłowym dotykiem RiderMate Deluxe tworzą przygodę do zapamiętania, a bufet seksualnych emocji i wrażeń sprawi, że będziesz pragnął więcej.

  IntimateRider oferuje zestaw przygód, kolekcję krzeseł seksualnych IntimateRider i RiderMate Deluxe, aby zapewnić niepełnosprawności seksualnej poprawę mobilności i poprawić swoje doświadczenia seksualne.

  Cechy:

  • Wkładka Low Carb: Liberator Shapes daje dwie powierzchnie do użycia, ponieważ od czasu do czasu będziesz chciał umyć osłonę. Jedwabiste wkładki są po prostu słodkie dla Twojej skóry i naprawdę mogą ześlizgnąć się po dzikiej stronie
  • High Fibre: Liberator Kształty są ubrane w skórki z mikrofibry, które łączą się i przylegają. Pozostaną na każdym dywanie, układają się i przyklejają, gdzie i kiedy je ustawisz. Piorą jak ulubiona para dżinsów, z każdym użyciem stają się bardziej miękkie.
  • Piana szampana: tutaj dzieje się magia. Liberator nazywa to Pianką Szampana, ponieważ wypełni cię mocnymi wyobrażeniami. Zaprojektowany do wspierania ciał w ruchu.
  • Połączenie RiderMate Deluxe i IntimateRider zapewni wiele możliwości dotarcia do nowych pozycji i poprawy sprawności seksualnej.
  • Fotel zaprojektowany dla optymalnej wydajności

  Ulepszone doświadczenia seksualne dla osób niepełnosprawnych dzięki pomocy w zakresie mobilności seksualnej

  Zestaw Intymna Przygoda obejmuje IntimateRider i RiderMate Deluxe. Obie te pomoce związane z mobilnością seksualną stanowią idealne połączenie, które pomaga zwiększyć mobilność seksualną. IntimateRider jest wykonany z miękkiego nylonu, który zapewnia najwyższy komfort, a RiderMate ma miękką, nadającą się do prania w pralce obudowę, która wygląda i czuje się świetnie.

  Połączenie tych urządzeń do mobilności seksualnej pomogą Tobie i Twojemu partnerowi osiągnąć szereg pozycji, zapewniając jednocześnie wygodę i stabilność.

  Marka

  brak