Promocja!

PROFESSIONAL SKI SIMULATOR

14490,00 

-14%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  OPIS

  Jest to model standardowy, ale dodatkowo wyposażony w rewolucyjną ramę, która jest w stanie doskonale naśladować zakręty w carvingu.

  Został zaprojektowany specjalnie dla doskonałych narciarzy i zawodników. Dzięki wyjątkowej symulacji skrętów narciarskich poczujesz się jak na prawdziwym stoku. Maszyna najlepiej nadaje się do fizycznego i technicznego przygotowania do sezonu zawodów. Żadne inne urządzenie tego typu nie jest w stanie tak dobrze symulować rzeczywistej jazdy na nartach.

  Możesz także zdobyć inny sprzęt Pro Ski, który sprawi, że Twój trening będzie lepszy i bardziej wydajny.

  CECHY

  URZĄDZENIE OCHRANIAJĄCE

  Urządzenie bezpieczeństwa jest przeznaczone dla profesjonalnego symulatora jazdy na nartach i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo dla początkujących. Platforma obrotowa może od samego początku stanowić wyzwanie, a to urządzenie zabezpieczające może być bardzo przydatne – daje pewność, że całkowicie skoncentrujesz się na treningu. Wymaga dodatkowego zamówienia!

  UCHWYT NA RĘCE PROFESSIONAL

  Uchwyt na ręce Professional jest dostępny dla profesjonalnego symulatora Ski – jest przymocowany do platformy obrotowej, ale porusza się z osobą podczas treningu. Można do niego podłączyć komputer sterujący.

  RAMA POWER

  Rama POWER jest przeznaczona dla zaawansowanych narciarzy i zawodników. Główną różnicą od ramy radykalnej jest jej rozmiar i ustawienie mocy. Jest przedłużony o 50 cm (19,7 cala) i pozwala na 8 poziomów ustawień dla ćwiczeń beztlenowych – tlenowych i pompowania ciała – bodystep.
  Odpowiedni dla osób powyżej 180 cm wzrostu. Nadaje się do wagi do 150 kg.a

  Kompatybilny z wózkiem typu B, wózkiem typu S i wózkiem typu P.

  KOMPUTER STERUJĄCY ST

  Komputer treningowy symulatora PROSKI to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które zapewnia krytyczną ocenę treningu narciarskiego przeprowadzonego na symulatorze PROSKI. Komputer treningowy symulatora PROSKI wykorzystuje najnowocześniejsze magnetyczne czujniki kąta i położenia, których odczyty są przetwarzane za pomocą zaawansowanych algorytmów decyzyjnych, które zostały opracowane przy pomocy najlepszych specjalistów narciarskich i trenerów w celu uzyskania najdokładniejszych wyników. Komputer treningowy symulatora PROSKI obsługuje różne poziomy trudności, umożliwiając korzystanie z niego wszystkim grupom użytkowników, od początkujących po profesjonalistów. Wyniki dostarczone przez komputer treningowy symulatora PROSKI mogą pomóc poprawić technikę jazdy na nartach i ogólną wydajność jazdy na nartach użytkownikom w każdym wieku. Kontroluje proces szkolenia i jest przeznaczony dla modelu Standard i Professional.

  Wszystkie wyniki są zapisywane i wyświetlane w pamięci flash, którą można podłączyć przez USB. Pozwala to na dokładną ocenę szkolenia. Ponadto wszystkie dane mogą być reprezentowane w postaci wykresów dla każdej nogi osobno. Komputer pokazuje bieżący postęp fizyczny i automatycznie przypisuje użytkownika do właściwej grupy wydajności.

  Parametry techniczne:
  • 10 »wyświetlacz
  • Przegląd / ocena wszystkich parametrów ruchu
  • Funkcja TEST dla klasyfikacji wydajności użytkownika
  • Tryb treningu: slalom / slalom gigant
  • Zapis treningu z pamięci flash
  • Analiza szkolenia i graficzna reprezentacja danych

  PLATFORMA OBROTOWA

  Ta specjalna rama stoku lub platforma obrotowa jest w stanie idealnie naśladować skręcanie w carvingu. Ma platformę pod kątem, zupełnie jak prawdziwy stok narciarski. Platforma również skręca w lewo i prawo, ale nie do końca. To najlepszy sposób na symulację rzeczywistego nachylenia. Dodatkowo w dolnej części Ski Simulator znajdują się specjalne małe dziury, w których można przykleić kije narciarskie.

  KOSZYK SYMULATORA SKI

  Wózek do symulacji jazdy na nartach ma 2 pedały, na których stoisz podczas treningu. Na spodzie znajdują się elastyczne pasy, które należy dopasować do ciężaru osoby trenującej.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  PROFESSIONAL SKI SIMULATOR

  Platforma obrotowa
  Podstawowa rama
  Wózek S-tpye
  2 x pedały nożne
  Uchwyt na ręce
  Pełne wsparcie systemu treningu
  Komputer sterujący ST

  UWAGA! Urządzenie zabezpieczające nie jest wliczone w cenę – dodatkowe zamówienie

  Wymiary i waga palety:
  Dł. 195 cm x szer. 55 cm x wys. 137 cm, waga 175 kg
  Dł. 76 cali x szer. 21,5 cali x wys. 53,5 cali, waga 385 funtów

  Zmontowane:
  Dł. 192 cm x szer. 130 cm x wys. 110 cm, waga 143 kg
  Dł. 74,8 cala x szer. 50,7 cala x wys. 43 cali, waga 315 funtów

  Marka

  ski simulator