BASIC MINI SKI SIMULATOR

3690,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  OPIS

  Symulatory narciarskie BASIC MINI są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci o wzroście do 145 cm, ale nadają się również do ćwiczeń aerobikowych o niskiej intensywności dla dorosłych. To nowa maszyna narciarska z naszej znanej serii symulatorów narciarskich Pro i bardzo przydatny produkt do uzyskiwania sprawności, koordynacji i równowagi. Wyjątkowe wykorzystanie ćwiczeń grupowych. Zalecany dla instytucji zajmujących się wychowaniem fizycznym dzieci i młodzieży.

  CECHY

  KOSZYK TYPU B

  Wózek typu B jest przeznaczony dla zwykłych i zaawansowanych narciarzy. Ma możliwość ustawienia dwóch pozycji pedału, w zależności od wzrostu. Podczas treningu stoisz na pedałach. Na spodzie wózka typu b znajduje się kilka elastycznych pasków, które można regulować w zależności od wagi.

  Kompatybilny z ramą Radical, ramą Power i ramą Race.

  OGRANICZNIK NART

  Krawędziowy ogranicznik nart zapobiega gwałtownym wstrząsom podczas kończenia skrętu. Jest dobry dla twojego ciała, ponieważ pochłania wstrząsy i zapewnia przyjemniejszy trening.

  LINY ELASTYCZNE

  Wózek symulatora narciarskiego ma u dołu elastyczne liny. Elastyczne liny muszą być dostosowane do wagi trenującego. Elastyczne liny łatwo się zdejmuje. Dodanie ich z powrotem jest również bardzo łatwe.

  PODSTAWOWA RAMA MINI

  Ta maszyna narciarska ma ramę podstawową, która zapewnia system wsparcia i uchwyty dla kijków narciarskich. Trzymanie ramy podczas przeróbki pomoże utrzymać równowagę. Bardziej zaawansowani narciarze mogą puścić ramę i ćwiczyć bez użycia rąk lub trzymając kij, jak pokazano na filmach.

  PODSTAWOWY MINI UCHWYT NA RĘCE

  Uchwyt na ręce zapewnia pewny uchwyt podczas treningu. Możesz zmodyfikować uchwyt na ręce, dodając uchwyt na butelkę do dłuższych treningów. Bardziej doświadczeni narciarze mogą puścić uchwyt podczas treningu.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  SYMULATOR BASIC MINI SKI 

  Podstawowa rama mini
  Wózek typu B.
  2 x pedały nożne
  Mini uchwyt na ręce
  Wsparcie systemu treningu online

  Wymiary i waga paczki:
  Dł. 125 cm x szer. 68 cm x wys. 25 cm, waga 35 kg
  Dł. 49,2 cala x szer. 26,7 cala x wys. 9,8 cala, waga 77,2 funtów

  Zmontowane:
  Dł. 125 cm x szer. 68 cm x wys. 105 cm, waga 33 kg
  Dł. 49,2 cala x szer. 26,7 cala x wys. 41,3 cala, waga 72,7 funtów

  Marka

  ski simulator