Promocja!

Penimaster Pro® Kompletny system przedłużania penisa

1620,00 

-19%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt



  Najlepiej sprzedający się system powiększania penisa na świecie.

  PeniMaster® i PeniMaster®PRO to medyczne ekspandery (extendery) lub systemy trakcji prącia, które wydłużają penisa w fizjologicznie prawidłowy sposób przez dłuższy czas. Na przykład ta stymulacja tkanek jest wykorzystywana do korekcyjnego powiększenia, prostowania lub terapii prącia przed i po operacji.

  Ten system obejmuje zarówno system prętów, jak i pasów.

  System pasów opracowany specjalnie do użytku razem z PeniMasterPRO pozwala na wszechstronny trening tkanki penisa poprzez rozciąganie. Generator siły ciągnącej pasek można nosić na wiele różnych sposobów, na przykład podobnie do szelek jako pas na ramię, jako pas biodrowy, a nawet jako pas kolanowy. Każda z wymienionych powyżej technik ma swoje zalety, które zostały szczegółowo opisane w instrukcji. System ekspandera pasa PeniMasterPRO można nosić niezauważalnie pod zwykłym ubraniem, jako pas biodrowy nawet pod zwykłymi majtkami. System ekspandera pasa rzadko i prawie nie ogranicza Cię podczas codziennych czynności.

  Zastosowania: do terapii trakcji prącia, zwiększania rozmiaru prącia, korekcji krzywizny, zwiększania długości prącia.

  Cechy:
  Chroni napletek, Dopasowuje się do żołędzi, Łatwe i wygodne, Można nosić pod ubraniem, Można nosić bezboleśnie przez wiele godzin.

  Marka

  brak