Twój koszyk:

Dlaczego BocciaSport?

Witaj na stronie BocciaSport.com – specjalistów  w dziedzinie sprzętu dla Osób z Niepełnosprawnościami.  Już  od lat 8 lat z pełnym  zaangażowaniem  doradzamy, dostarczamy sprzęt oraz wspieramy paraolimpijczyków.   Wiemy że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą  aby  prowadzić pełne i szczęśliwe  życie. W naszej ofercie najdziesz min.  szeroki wybór osprzętu, który umożliwia uprawianie sportów przez paralimpijczyków, osoby niewidome oraz seniorów.  Jesteśmy producentem i dystrybutorem profesjonalnego sprzętu do gry w boccia. Zajmujemy się tylko najwyższej jakości sprzętem i akcesoriami  rehabilitacyjnymi, które pomagają  w likwidacji barier oraz umożliwią szybki  powrót do zdrowia. Ponadto od wielu lat podejmujemy trudny społecznie temat jakim  jest seksualność  oraz intymność ON.

Dlatego też znajdziesz u nas sprzęt,  akcesoria, i meble  które poprawiają mobilność seksualną i umożliwiają  pełne satysfakcjonujące życie intymne oraz pomogą  w założeniu rodziny. Ponadto oferujemy sprzęt poprawiający mobilność dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, napędy, przystawki oraz szeroki wachlarz Handbike.

 

bocciasport logo

Najlepsze marki sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego z całego świata

W bocciasport.com znajdziesz najlepsze marki  z całego świata w okazyjnych cenach.

bocciasport logo

20 letnie doświadczenie w sporcie paraolimpijskim

O sporcie Osób Niepełnosprawnych  wiemy prawie wszystko. Jeśli szukasz specjalistycznego sprzętu sportowego dla Osób z Niepełnosprawnościami nasi specjaliści z przyjemnością doradzą. Kup w najlepszej cenie wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania sportu. Zapraszamy na zakupy online.

bocciasport logo

Nasz zespół składa się ze specjalistów z dziedziny sportu i fizjoterapii

Nasz zespół złożony jest z najlepszych  specjalistów,  pomoże Tobie  wybrać odpowiedni produkt do uprawiania Twojego ulubionego sportu.

Nasi partnerzy

prolimpic
wosp
pcpr
laski
Cały świat

W zasięgu naszej dostawy.

O potrzebach klientów

wiemy prawie wszystko.

Wsparcie

zakupowe i doradztwo.

100% Bezpieczne zakupy

PayPal / MasterCard / Visa.