RGK Veypr Sub4 WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

53900,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  RGK Veypr Sub4 WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

  ROZPOCZĘŁA SIĘ NOWA ERA

  Wykonane na miarę w połączeniu z włóknem węglowym zapewniają niezrównaną wydajność

  Spełniło się 10-letnie marzenie. Dzięki nowej pionierskiej technologii Veypr Sub4 jest pierwszym na świecie naprawdę wykonanym na wymiar wózkiem z włókna węglowego. Dzięki ultralekkiej technologii Sub4, zapewniającej płynną, ale sztywną jazdę i ponad 30 indywidualnym pomiarom, „prawdziwy” wózek wykonany na miarę jest inny!

  Dzięki wysokiej użyteczności Veypr Sub4 jest stworzony do codziennych przygód. Dzięki urzekającemu wyglądowi i ergonomicznej konstrukcji Veypr Sub4 zapewnia najlepsze wrażenia z jazdy.

  PŁYNNA, ALE SZTYWNA JAZDA

  100% rama z włókna węglowego

  Veypr Sub4 jest wyposażony w ramę w 100% z włókna węglowego. Jedną z kluczowych zalet włókna węglowego jest jego wytrzymałość w porównaniu z wagą, więc chociaż ten wózek jest ultralekki, jest również niezwykle mocny, aby zapewnić płynną, ale sztywną jazdę. Veypr Sub4 składa się z 4x warstw ręcznie wykonanego włókna węglowego – trzech strukturalnych warstw włókna węglowego, każda przesunięta o 45 stopni zapewnia optymalną wytrzymałość we wszystkich kierunkach. Ostatnia warstwa jest następnie precyzyjnie układana ręcznie, aby uzyskać piękne wykończenie wzoru w jodełkę. Pierwszy na świecie prawdziwie skrojony na miarę wózek z ramą w 100% z włókna węglowego!

  STWORZONY DO CODZIENNYCH PRZYGÓD

  Ultralekki

  Veypr Sub4 to pierwszy na świecie naprawdę wykonany na miarę wózek inwalidzki z włókna węglowego. Podobnie jak wszystkie wózki z gamy Sub4, Veypr Sub4 ma gwarantowaną* wagę transportową poniżej 4 kg, a jest nawet o około 10% lżejszy niż Octane Sub4. To sprawia, że Veypr Sub4 to najlepszy wózek dla aktywnego stylu życia. Lżejszy wózek oznacza, że codzienne czynności stają się łatwiejsze. Przy wadze transportowej od 3,3 kg przenoszenie do samochodu jest łatwe, a pokonywanie długich dystansów bez wysiłku dzięki wadze ramy 2,4 kg.

  * Z wyłączeniem kół, poduszek i opcji niecertyfikowanych.

  NA MIARĘ

  Idealne dopasowanie

  Dzięki ponad 30 indywidualnym pomiarom z dokładnością do milimetra, tylko RGK oferuje „prawdziwe” wykonananie na miarę, tworząc idealny wózek dla Ciebie. Wybierz optymalną postawę, komfort i wydajność. „Prawdziwy” wykonany na miarę jest inny niż wszystkie inne i pozwala dostosować charakterystykę wózka do indywidualnych potrzeb, zapewniając Ci aktywny tryb życia.

  PRECYZYJNA KONTROLA

  Przeprojektowane kółka samonastawne i szyna siedziska z włókna węglowego

  Nie tylko zmienilismy ramę dla Veypr Sub 4, wszystkie kluczowe komponenty zostały przeprojektowane. Wszystko, co może być włóknem węglowym, to włókno węglowe.  

  Przeprojektowany widelec kółka z włókna węglowego jest o 40% lżejszy w porównaniu do jego aluminiowego odpowiednika! Unikalna w procesie Veypr Sub4, rura ramy siedziska została przeprojektowana pod kątem wytrzymałości i komfortu. Większa powierzchnia zapewnia ramie sztywność, a przemodelowany kształt został zoptymalizowany pod kątem chwytu dłoni i komfortu.

  WYJĄTKOWA PERSONALIZACJA

  Niech będzie Twój

  Umieść na nim swoją pieczęć, swój kolor, osobisty detal, naklejki Veypr Sub4 są spersonalizowane tak, aby Ci odpowiadały.

  RGK Veypr Sub4 WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

  Wymiary
  Szerokosc siedziska:250 – 440 mm
  Glebokosc siedziska:250 – 440 mm
  Wysokosc siedziska z przodu:380 – 520 mm
  Pochylenie siedziska:0°-45°
  Wysokosc oparcia:150 – 400 mm
  Kat pochylenia oparcia:‘-10°-20° pochylenia
  Footrest Size:200 – 520 mm
  Dane Techniczne/Waga
  Typ ramy:Włókno węglowe
  Maksymalna waga uzytkownika:110 kg
  Calkowita waga:3,3 kg (waga transportowa bez kół)

  Marka

  Breezy