ZH-5-B Ziolkowski hammer BLACK 5 kg TORBA HB LUB RĘKAWICA GRATIS

1884,92 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Przedstawiamy Państwu nową, ekskluzywną Linię Premium młotów lekkoatletycznych, opracowaną wspólnie z mistrzem olimpijskim Szymonem Ziółkowskim. Polanik zaprosił wybitnego sportowca do wzięcie udziału w projektowaniu nowej linii młotów. Wdrożenie zajęło nam czternaście miesięcy. Każdy element młota, zarówno głowica, jak również uchwyt i cięgło, zostały od podstaw zaprojektowane na nowo, uwzględniając uwagi mistrza. Po każdej fazie projektowania i tworzenia prototypów Szymon Ziółkowski testował je podczas sesji treningowych. W ten sposób, krok po kroku, wyeliminowaliśmy wszystkie słabości i doskonałość naszego produktu w zakresie doboru wysokiej jakości materiałów, precyzja produkcji, ergonomia, sposoby malowania proszkowego, a także najbardziej optymalne wymiary oraz lokalizacja środka ciężkości. Połączenie wieloletniego doświadczenia firmy Polanik, producenta wysokiej klasy sprzętu sportowego i Szymona Ziółkowskiego, jednego z najlepszych młociarzy na świecie, dało doskonały rezultat. Ziółkowski Hammers są wykorzystywane w lekkoatletycznym zawodach rzutowych oraz na treningach. Imprezy sportowe oraz treningi powinny być przeprowadzane na trawiastej powierzchni lub podobnym podłożu. Każdy młot jest wyposażony w stalową cynkowaną galwanicznie linkę oraz certyfikowany uchwyt.

  Każdy młot składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych części: głowica, linka i uchwyt. Pakowane pojedynczo
  Każdy element jest pakowany oddzielnie. Najlepsza linia młotów wyczynowych na rynku. Precyzyjnie wykonane, doskonale wyważone i o optymalnych wymiarach. Dopracowanie każdego detalu we wszystkich etapach produkcji gwarantuje dłuższy lot przy podobnej technice rzutu. Każdy milimetr i gram przekłada się na metry i centymetry, a te z kolei decydują o zwycięstwie!

  Przy zakupie młota PREMIUM otrzymują Państwo torbę na młot HB lub rękawicę wyczynową do rzutu młotem GRATIS! Jeśli zdecydują się Państwo na rękawicę prosimy podać jej kod handlowy w zamówieniu.

  Dane techniczne
  Certyfikat World Athletics I-17-0855
  Głowica stalowa, toczona ma całej powierzchni, malowana proszkowo
  Łożysko stal hartowana cynkowana galwanicznie
  Wypełnienie specjalna mieszanka śrutu i ołowiu
  Tolerancja długości [mm] -3 (odchyłka dolna) -5 (odchyłka górna)
  Tolerancja średnicy [mm] +0,5 (odchyłka dolna) +0,7 (odchyłka górna)
  Tolerancja wagi [kg] +0,005 (odchyłka dolna) +0,025 (odchyłka górna)
  Uchwyt UW-115, duraluminium i drut stalowy 4 mm, malowany proszkowo
  Waga [kg] 5
  Średnica [mm] 100
  Linka drut stalowy 3 mm, cynkowany galwanicznie

  CENA PRODUKTU NIE OBEJMUJE KOSZTÓW WYSYŁKI.

  Marka

  polanik