PRO BOARD SIMULATOR

4045,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  OPIS

  SYMULATOR JAZDY NA SNOWBOARDZIE

  Czas wolny od stoków narciarskich oznacza, że ​​kontrola snowboardu będzie się powoli zmniejszać. Nowy symulator Pro Board skupi się na budowaniu podstawowej siły i wytrzymałości niezbędnej do znacznie lepszego pokonywania stoków. Symulator Pro Board to nie tylko świetny trener kondycyjny poza sezonem; doskonale nadaje się również do zachowania równowagi, koordynacji i poprawy techniki przez cały sezon zimowy. Celem maszyny Pro Board jest odpalenie wszystkich mięśni, których nie używamy podczas innych sportów. Dzięki symulatorowi Pro Board możesz naśladować zakręty, które w przeszłości można było osiągnąć tylko na śniegu. Symulator Pro Board jest świetną maszyną do ćwiczeń. Unikalny ruch maszyny do deski Pro oznacza, że ​​może się ona poruszać jak snowboard. Idealny wybór, aby przygotować się na kolejny sezon zimowy.

  Odpowiedni dla snowboardzistów alpejskich i freestyle.

  Możesz także zdobyć inny sprzęt Pro Ski, który sprawi, że Twój trening będzie lepszy i bardziej wydajny.

  CECHY

  KOSZ TYPU F.

  Zaprojektowany dla wszystkich typów snowboardzistów alpejskich i freestyle. Wózek typu F ma całkowicie oddzielną regulowaną odpowiedź płyty. Przydatny dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalnych. Wybierz własny poziom treningu.

  Kompatybilny z ramą Radical, ramą Power i ramą Race.

  OGRANICZNIK NART

  Krawędziowy ogranicznik nart zapobiega gwałtownym wstrząsom podczas kończenia skrętu. Jest dobry dla twojego ciała, ponieważ pochłania wstrząsy i zapewnia przyjemniejszy trening.

  OPASKI ELASTYCZNE

  Wózek na symulator narciarski ma u dołu elastyczne pasy. Gumki należy dopasować do ciężaru osoby trenującej. Elastyczne paski łatwo się zdejmują. Zamocowanie ich ponownie jest również bardzo łatwe.

  RAMA PODSTAWOWA

  Ta maszyna narciarska ma ramę podstawową, która zapewnia system wsparcia i uchwyty dla kijków narciarskich. Trzymanie ramy podczas treningu pomoże utrzymać równowagę. Bardziej zaawansowani narciarze mogą puścić ramę i ćwiczyć bez użycia rąk lub trzymając kijki, jak pokazano na filmach.

  PODSTAWOWY UCHWYT NA RĘCE

  Uchwyt na ręce zapewnia pewny uchwyt podczas treningu. Możesz zmodyfikować uchwyt na ręce, dodając uchwyt na butelkę do dłuższych treningów. Bardziej doświadczeni narciarze mogą puścić uchwyt podczas treningu.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  SYMULATOR PRO BOARD

  Podstawowa rama
  Wózek typu F.
  Uchwyt na ręce
  Pełne wsparcie systemu treningu

  Wymiary i waga paczki:
  Dł. 178 cm x szer. 70 cm x wys. 30 cm, waga 42 kg
  Dł. 70 cali x szer. 27,3 cali x wys. 11,7 cali, waga 92,4 funtów

  Zmontowane:
  Dł. 173 cm x szer. 68 cm x wys. 125 cm, waga 40 kg
  Dł. 69 cali x szer. 26,5 cali x wys. 48,7 cali, waga 88 funtów

  Marka

  ski simulator