BASIC SKI SIMULATOR – Edycja specjalna – Symulator narciarski

4517,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  OPIS

  BASIC SKI SIMULATOR – Specjalna edycja serii PRO SKI-Simulator nadaje się do grupowych sesji treningowych w centrach fitness i innych instytucjach zajmujących się sportem. Ten model ma 6 poziomów ustawień intensywności i oferuje optymalny trening dla początkujących, zaawansowanych sportowców i profesjonalistów. Zwiększa siłę, wytrzymałość, koordynację i równowagę.

  Dostępny na zamówienie w kolorze Deep Orange i Monster Green.

  Możesz także zdobyć inny sprzęt Pro Ski, który sprawi, że Twój trening będzie lepszy i bardziej wydajny.

  CECHY

  KOSZYK TYPU B

  Nowy i zmodyfikowany wózek z metalowymi podkładkami na pedały dla optymalnego i bezpiecznego użytkowania dzięki prowadzonym treningom PRO SKI.

  OGRANICZNIK NART

  Krawędziowy ogranicznik nart zapobiega gwałtownym wstrząsom podczas kończenia skrętu. Jest dobry dla twojego ciała, ponieważ pochłania wstrząsy i zapewnia przyjemniejszy trening.

  OPASKI ELASTYCZNE

  Wózek na symulator narciarski ma u dołu elastyczne pasy. Gumki należy dopasować do ciężaru osoby trenującej. Elastyczne paski łatwo się zdejmują. Zamocowanie ich jest również bardzo łatwe.

  RAMA PODSTAWOWA

  Ta maszyna narciarska ma ramę podstawową, która zapewnia system wsparcia i uchwyty dla kijków narciarskich. Trzymanie ramy podczas treningu pomoże utrzymać równowagę. Bardziej zaawansowani narciarze mogą puścić ramę i ćwiczyć bez użycia rąk lub trzymając kijki, jak pokazano na filmach.

  PEDAŁY NA STOPY

  Dodatkowe pochyłe powierzchnie pomagają trenować podwójne ruchy: carving i rotację. Pedały nożne można ręcznie przesuwać dalej lub bliżej siebie, w zależności od wzrostu osoby.

  PODSTAWOWY UCHWYT NA RĘCE

  Uchwyt na ręce zapewnia pewny uchwyt podczas treningu. Możesz zmodyfikować uchwyt na ręce, dodając uchwyt na butelkę do dłuższych treningów. Bardziej doświadczeni narciarze mogą puścić uchwyt podczas treningu.

  UCHWYT NA BIDON I KÓŁKA TRANSPORTOWE

  Symulator narciarski Basic Special Edition jest wyposażony w uchwyt na bidon i kółka transportowe dla łatwiejszego i szybszego przechowywania w pomieszczeniu wielofunkcyjnym.

  SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  MASZYNA PODSTAWOWA EDYCJA SPECJALNA

  Podstawowa specjalna edycja ramy
  Wózek typu B – zmodyfikowany
  2 x pedały nożne
  Uchwyt na ręce
  Zestaw kół transportowych
  Zestaw uchwytów na butelki
  Pełne wsparcie systemu treningu

  Wymiary i waga paczki:
  Dł. 178 cm x szer. 70 cm x wys. 30 cm, waga 42 kg
  Dł. 70 cali x szer. 27,3 cali x wys. 11,7 cali, waga 92,4 funtów

  Zmontowane:
  Dł. 173 cm x szer. 68 cm x wys. 125 cm, waga 40 kg
  Dł. 69 cali x szer. 26,5 cali x wys. 48,7 cali, waga 88 funtów

  Marka

  ski simulator