MYION® OSOBISTY JONIZATOR POWIETRZA ION-01

883,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  MYION®

  OSOBISTY JONIZATOR POWIETRZA

  ION-01

  Myion to innowacyjny, opatentowany osobisty oczyszczacz powietrza, który możesz nosić przy sobie zawsze i wszędzie. Urządzenie generuje imponującą liczbę 18 000 000 jonów ujemnych na cm3 i zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji, takich jak wirusy, alergeny, cząstki PM, dym i kurz do układu oddechowego.

  MYION to ultra lekkie i kompaktowe urządzenie, które tworzy bezpieczne środowisko na każdą okazję, gdziekolwiek jesteś:

  • w galeriach handlowych, salach koncertowych, teatralnych, kinowych, na wszelkich uroczystościach- wszędzie tam, gdzie występuje duże nagromadzenie ludzi i możliwość infekcji,

  • w halach sportowych, biurach i poczekalniach, gdzie jest duży przepływ osób,

  • w transporcie publicznym i taksówkach,

  • idealny dla dzieci – w przedszkolach.

  • podczas podróży – aby złagodzić skutki jet lagu,

  • w instytucjach edukacyjnych i bibliotekach – aby zwiększyć koncentrację.

  • MYION – przenośny oczyszczacz powietrza, który jest doskonałą pierwszą linią obrony przed wirusami zawsze i wszędzie, niezależnie od okazji.

  • Wykorzystując wbudowany, unikalny system szczotek z włókna węglowego, MYION uwalnia aż 18 milionów jonów ujemnych na cm3, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą przedostawaniu się niebezpiecznych cząsteczek do układu oddechowego.

  • Jony UJEMNE w badaniach naukowych

   Pierwsza grupa była w pomieszczeniu z tradycyjnie kontrolowanym powietrzem. Wynik był zdumiewający, gdyż grupa przekroczyła ośmiokrotnie zachorowania na drogi oddechowe. Badanie to trwało przez 30 tygodni w szwajcarskim banku. W Rosji próbowano wyhodować małe szczury, myszy, zające gdzie powietrze kompletnie pozbawione było jonów. Niestety, wszystkie zwierzątka zdechły w przeciągu kilku dni. 

   Druga grupa była w pomieszczeniu, gdzie było jonizowane powietrze. Eksperyment przeprowadzony w Universytecie Surry pokazał, że najonizowane powietrze może zwiększyć aż o 28% wydolność umysłową w przedmiotach zarówno ogólnych, jak i ścisłych. Dr. Kornblueh z Universytetu Pennsylvani szkoły podyplomowej, szpitala Northeastern i Frankford w Philadelhia leczył jonami ujemnymi pacjentów cierpiących na nieżyt nosa lub astmę. 

   W większości przypadków, bo aż 63% pacjentów doznało częściowego lub całkowitego wyleczenia.

   Ładowany na USB & cicha praca

   Wygodny port USB C pozwala na łatwe i szybkie ładowanie do 2 godzin w dowolnej chwili przez inne urządzenie (można podłączyć do komputer, tableta lub do ładowarki w samochodzie). Długa wytrzymałość baterii do 10 godzin, dzięki czemu masz pewność ochrony cały dzień. Oczyszczacz pracuje cicho i nie generuje żadnego hałasu. Może być używany w sypialni, biurze lub podczas uprawiania sportu bez obaw o zakłócenie czasu odpoczynku czy też pracy.

   Łatwa obsługa

   Tylko jeden przycisk – uruchomienie lub wyłączenie jonizacji

   Bezproblemowy w użyciu i ekonomiczny

   Nie jest wymagana żadna konserwacja, ani wymiana filtrów.

   Wszechstronność i wygodny DESIGN

   Waży  zaledwie 25 gramów, wymiary urządzenia pozwalają na łatwe umieszczenie w samochodzie, postawienie na biurku czy w innym dogodnym miejscu. Obudowa została zaprojektowana w nowoczesny i ergonomiczny sposób dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdej osoby, a dzięki wygodnemu sposobi ładowania może towarzyszyć również w podróży, samochodzie, pociągu czy środkach komunikacji publicznej.

  Marka

  Zepter