ZESTAW FILTRÓW DO OCZYSZCZ. POWIETRZA THERAPY AIR ION (PWC-570)

524,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  POWIETRZE, KTÓRYM ODDYCHAMY: FILTRY THERAPY AIR® iOn

  Urządzenie Therapy Air ®iOn firmy Zepter to idealne rozwiązanie dla mieszkań i biur, żeby były czyste, bezpieczne i zdrowe. Teraz możemy kontrolować temperaturę, wilgotność i stopień zanieczyszczenia powietrza w domach, biurach, szkołach, szpitalach, poczekalniach, fabrykach, hotelach, centrach sportowych, restauracjach i w każdym miejscu, gdzie powietrze jest zanieczyszczone. Wszędzie tam, gdzie znajduje się powietrze do oddychania, jest miejsce dla Therapy Air® iOn. Nasze innowacyjne urządzenie składające się z pięciu filtrów generuje około 220 000 jonów o ładunku ujemnym na metr kwadratowy, co odpowiada ilości jonów znajdowanych w najzdrowszych miejscach na ziemi. 

  Zestaw zawiera:

  2 szt. FILTR ANTYBAKTERYJNY – usuwa pozostałe mniejsze cząsteczki kurzu, bakterie większe od 1 mikronu, pyłki itd, chroniąc filtr HEPA zlokalizowany obok.

  1 szt. FILTR HEPA – eliminuje najmniejsze cząsteczki kurzu i dymu tytoniowego podczas, gdy antybakteryjny tiabendazol (organiczny antybakteryjny związek chemiczny) usuwa bakcyle, pleśń i zarazki w celu powstrzymywania ryzyka infekcji.

  1 szt. FILTR ANTYALERGICZNY – kompozycja srebra, apatytu (minerału) i antybakteryjnego czynnika, który jest bardzo skuteczny w walce z bakterią Legionella, szczególnie niebezpieczną dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego, które są wykorzystywane do walki z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i do eliminowania przyczyn alergii, wirusa grypy i bakterii.

  1 szt. FILTR Z WĘGLEM AKTYWNYM (AC Deodorant Filter) eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, toksyczne gazy i inną woń dzięki wysokiej zdolności absorpcji

  Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

   

  Poza bardzo skutecznym usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza oczyszczacz Therapy Air iOn  bardzo dobrze radzi sobie również z przykrymi zapachami oraz z lotnymi związkami organicznymi.

  Therapy Air iOn eliminuje z powietrza benzen, toluen, ksylen, styren, formaldehyd, amoniak, kwas octowy.

  Aby dodatkowo wesprzeć eliminację nieprzyjemnych zapachów można dokupić dedykowany do Therapy Air iOn preparat Elim Odor, który wspomaga eliminację przykrych zapachów.

  Nasz preparat doskonale sprawdzi się również w usuwaniu zapachów z tkanin, dywanów czy tapicerki samochodowej.

   

  Marka

  Zepter