Mobile Accessibility – program do obsługi telefonów z systemem Android

399,00 

Producent: Code Factory S.L.

Mobile Accessibility to aplikacja, która umożliwia intuicyjne i wygodne obsługiwanie telefonu z systemem Android przez osoby niewidome.

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Opis

  Mobile Accessibility to aplikacja, która umożliwia intuicyjne i wygodne obsługiwanie telefonu z systemem Android przez osoby niewidome. Mobile Accessibility jest programem do odczytu ekranu udostępniającym standardowy interfejs telefonu. Mobile Accessibility można używać nie tylko z trackball lub fizyczną klawiaturą telefonu, lecz także z jego ekranem dotykowym. Wystarczy dotknąć ekran, by syntezator mowy odczytał tekst znajdujący się pod palcem. Do nawigowania można też używać gestów przesuwania palca w górę, w dół, w lewo, w prawo, a także stuknięć. Mobile Accessibility oferuje ponadto pakiet dziesięciu aplikacji dostępowych – Telefon, Kontakty, SMS, Alarmy, Kalendarz, Email, Internet, Gdzie jestem, Aplikacje i Ustawienia. Aplikacje zawarte w pakiecie mają uproszczone interfejsy, a komunikaty są odczytywane za pomocą syntezy mowy Vocalizer firmy Nuance lub za pośrednictwem podłączonego monitora brajlowskiego.

  Aplikacja działa tylko na telefony z Android poniżej wersji 7. 

  Zalety

  •         Wygodne wprowadzanie tekstu przy użyciu dotykowej klawiatury QWERTY lub funkcji rozpoznawania mowy,
  •         głosowa obsługa funkcji telefonu,
  •         aplikacje Code Factory obsługujące androidowy mechanizm text-to-speech,  tak więc każdy z głosów zainstalowanych fabrycznie w telefonie może być używany z Mobile Accessibility,
  •         przypisane do Mobile Accessibility logicznie polecenia brajlowskie, umożliwiające ujednolicenie obsługi wielu brajlowskich urządzeń.

  Marka

  brak