Empulse StreetJet Urządzenie napędowe do wózka 16″

19900,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Empulse StreetJet Urządzenie napędowe do wózka 16″

  Ciesz się swobodą w terenie i możliwością poruszania się w dowolnym miejscu — w połączeniu z opatentowanym systemem zacisków One Touch, który umożliwia podłączenie do wózka jednym prostym ruchem.

  Empulse StreetJet Urządzenie napędowe do wózka 16″

  Czy wiesz, że im dalej pchasz wózek, tym bardziej obciążasz mięśnie i stawy? StreetJet daje Ci swobodę, by jechać dalej, szybciej i dłużej, bez konieczności pchania! Super szybkie podłączanie, poprzez opatentowany system zacisków One Touch, bez wysiłku dokuje urzązenie do wózka, bez dodatkowych części, dzięki jednej prostej czynności (która wymaga tak niewielkiej siły, że można to zrobić nawet przy ograniczonej funkcji rąk).

  Zasilany wysokowydajnym układem elektrycznym, jest to urządzenie typu „Pull”, które jest przygotowane do poruszania się w terenie. Dzięki zasięgowi do 50 km i możliwości radzenia sobie w trudnym terenie (i w trudnych warunkach pogodowych), StreetJet pozwala dotrzeć do miejsc, o których inni mogą tylko pomarzyć – i to w bezpieczny i zrównoważony sposób. Wyposażony w spersonalizowane funkcje sterowania i opcje stylizacji, które pasują do każdego wieku. Po prostu zadokuj i ruszaj!

  Opatentowane, szybkie i bezproblemowe dokowanie.

  Wystarczy umieścić przód wózka w OPATENTOWANYCH zaciskach i zamknąć jednym prostym, bezwysiłkowym pchnięciem. To tak proste, że można to zrobić nawet przy ograniczonej funkcji rąk. Zaprojektowany, aby pasował do szerokiej gamy kształtów ram wózków, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych elementów montażowych – po prostu zadokuj i jedź!

  Większy zasięg: od sklepów po wieś, jego akumulator litowo-jonowy 14 Ah zapewnia do 50 km zasięgu, więc nie musisz się spieszyć i ładować w międzyczasie. Większa moc: bezszczotkowe silniki 630 (koło 12″) lub 750 W (koło 16″) zapewniają większy moment obrotowy poruszania się w najtrudniejszym terenie (i oszczędzają energię akumulatora). Większe bezpieczeństwo: podwójny lub (opcjonalnie) potrójny układ hamulcowy zapewniaja szybkie hamowanie nawet w najgorszych warunkach pogodowych. A dzięki tempomatowi będziesz cieszyć się jeszcze większą frajdą!

  Jaki rozmiar kół wybierzesz?

  Chcesz jeździć po mieście lub  w warunkach miejskich? 12-calowe koło zapewnia mały promień skrętu i najkrótszą długość podstawy, dzięki czemu idealnie nadaje się do transportu w bagażniku samochodu.

  Alternatywnie, jeśli wolisz więcej aktywności w terenie, 16-calowe koła lepiej chronią Cię przed wstrząsami i wibracjami, których doświadczysz podczas trudniejszych tras.

  Empulse StreetJet Urządzenie napędowe do wózka 16″

  Dane Techniczne

  Wymiary

  Calkowita szerokosc:220 – 425 mm

  Rozmiar kola przedniego:Opona pneumatyczna 12″

  Dane Techniczne/Waga

  Maksymalny zasieg:Up to 50 km

  Wybór predkosci:6 km/h; opcjonalnie 10 km/h lub 15 km/h

  Hamulce:Podwójny hamulec (mechaniczny hamulec tarczowy i oddzielny proporcjonalny hamulec elektryczny). Opcjonalny potrójny hamulec (podwójny hamulec mechaniczny i oddzielny hamulec elektryczny)

  Hamulec postojowy:Tak

  Silnik:12″ 250 W (630 W) / 16″ 250 W (750 W)

  Akumulatory:Li-Ion, 36V, 14 Ah, inteligentny system zarządzania baterią

  Maksymalny kat podjazdu:Up to 11% (6°)

  Maksymalna waga uzytkownika:120 kg

  Calkowita waga:Od 15.5 kg (z akumulatorem)

  Waga czesci zamontowanych na wózku:Od 12.9 kg (bez akumulatora)

  Marka

  brak