Promocja!

IntimateRider – RiderMate Deluxe

2490,00 

-11%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  IntimateRider – RiderMate Deluxe

  Produkt dostępny od dziesięciu lat na rynku cały czas zbiera pozytywne recenzje użytkowników. To dwie przykładowe:

  „To jest dla każdego, kto jest dotknięty paraliżem. Po urazie rdzenia kręgowego dominowanie nad kobietą w trakcie seksu było niemożliwe. Zmienił to dopiero Intymny Jeździec, który pozwala mi znowu być na górze. To naprawdę pomaga w pełni czuć się mężczyzną.”

  „Odkąd mam Intymnego Jeźdźca, stało się dostępnych wiele innych (niż tylko te na dole) pozycji. Jeśli go dostaniesz, sugeruję od razu kupienie RiderMate Deluxe wraz z nim. Razem tworzą naprawdę dobry zestaw – elementy można łatwo dostosować do swoich potrzeb.”

  I rzeczywiście – IntimateRider (nazywany Intymnym Jeźdźcem), który został stworzony dla mężczyzn po urazie rdzenia kręgowego sprawia, że teraz każda para może cieszyć się seksem dokładnie tak samo, jak przed wypadkiem. Zatem nie trzeba już powielać stereotypów na temat seksualności osób niepełnosprawnych. Nadszedł czas, by kobiety i mężczyźni z niepełnosprawnością także cieszyli się z udanych relacji intymnych.

  Wspomniany w recenzji RiderMate Delux zaprojektowany został dla kobiet, a szczególnie przydatny jest dla tych, które mają niepełnosprawność ruchową.

   

  Co to jest RiderMate Deluxe ?

  Są to dwie poduszki w kształcie klina, na których w dowolny sposób siada, kładzie się lub opiera kobieta. Ich forma nie jest przypadkowa, lecz zaprojektowana tak, by dopasować się do krzesła IntimateRider, z którego korzysta mężczyzna. Dzięki tym klinom można maksymalnie zbliżyć się i zrównać wysokość z partnerem, co umożliwia stosunek.

  Seks osób niepełnosprawnych jeszcze nigdy nie był tak łatwy – RiderMate Delux pozwala na dowolne ustawianie tych skośnych poduszek i tworzenie przeróżnych pozycji (dzięki tym kątom właśnie).

  Użyj jednego lub dwóch klinów (na podłodze, w łóżku)

  • dla uzyskania odpowiedniej wysokości miednicy
  • dla odciążenia kręgosłupa
  • dla podparcia kolan i nadgarstów
  • aby cieszyć się wieloma pozycjami
  • aby seks był możliwy bez obciążeń – dla kobiet niepełnosprawnych

  Cechy

  • dwa kliny, które ustawiasz pod takim kątem, jakiego potrzebujesz (jakiej chcesz stymulacji)
  • poduszki wypełnione włóknem szampańskim – wspierają ciało w ruchu, gwarantują wygodę i stabilizację postawy
  • pokrowiec z mikrofibry – miły w dotyku, daje przyczepność na dywaie, podłodze

  Marka

  IntimateRider®