Promocja!

IntimateRider – RiderMate

1290,00 

-24%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Przejmij inicjatywę i realizuj marzenia

  Każda para ma swoje ulubione pozycje seksualne, ale kiedy partner porusza się na wózku inwalidzkim, wiele z nich jest nieosiągalnych. A raczej było. Teraz seks osób niepełnosprawnych (szczególnie z urazem rdzenia kręgowego lub innymi niedowładami) może być prawdziwą ars amandi. Umożliwia to między innymi RiderMate. Nie opowiemy ci jednak o wszystkich pozycjach, jakie są możliwe dzięki tej ławce, bo… to kwestia twoich potrzeb i wyobraźni. Reszta, czyli sprawy techniczne, dzięki RiderMate będą już niemal nieograniczone.

  Co to jest?

  Jest to starannie zaprojektowane i dopasowane do IntimateRider lekkie, niewielkie łóżko dla partnerki. Jest wygodne (dopasowuje się i delikatnie otula ciało kobiety), a ponieważ ma regulowaną wysokość – damskie biodra zawsze znajdują się bardzo blisko i na wysokości bioder partnera, który korzysta z krzesła IntimateRider. Takie dopasowanie tych dwu urządzeń sprawia, że ułożenie kobiecego ciała umożliwia partnerowi głęboką penetrację. Trzymając ręce na jej brzuchu czy biodrach, pozwala mu też kontrolować siłę i częstotliwość ruchów.

  Jest wykonany z nylonu Denier (delikatny i dopasowujący się do ciała kobiety), który można prać w pralce i posiada antypoślizgowe końcówki nóżek, aby zapobiec przesuwaniu się i zapewnić stabilność na każdej powierzchni. Użytkowanie RiderMate jest nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Poza tym można go szybko i łatwo złożyć, żeby przechować w sekretnym miejscu.

  Tragiczne wypadki zakończone urazem rdzenia kręgowego naprawdę nie muszą już poszkodowanym odbierać sprawności seksualnej. Dostępne urządzenia i akcesoria erotyczne dla osób niepełnosprawnych pozwalają znów odnaleźć dogodne pozycje seksualne, dlatego RiderMate w połączeniu z IntimateRider cieszy się dużym zainteresowaniem wśród par na całym świecie. On po prostu daje o wiele więcej możliwości i znacząco poprawia intymne doznania.

  Wymiary RiderMate:

  • Długość: 80cm
  • Szerokość: 45cm
  • Wysokość: 37cm

  Marka

  IntimateRider®