Promocja!

IntimateRider – Zestaw Romantyczny

2900,00 

-12%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  PARA DOSKONAŁA – Kombinacja IntimateRider – Krzesło / RiderMate tworzy idealną parę – drugą tylko dla Ciebie i Twojego partnera. To połączenie naszych dwóch najpopularniejszych produktów przyniesie ekscytację Twojemu i jej życiu miłosnemu, ale nie jest to jedyna korzyść. Korzystanie z IntimateRider z RiderMate da ci znacznie więcej opcji, jeśli chodzi o poprawę intymności.

  IntimateRider – Krzesło

  Fotel seksualny IntimateRider został zaprojektowany specjalnie do seksu po urazie rdzenia kręgowego i pozwala osiągnąć szeroki zakres ruchu przy niewielkim wysiłku. Nasze krzesło do mobilności seksualnej jest wyposażone w precyzyjne łożyska, które zapewniają naturalny ruch ślizgowy osiągany dzięki lekkiemu ruchowi w przód iw tył tułowia.

  IntimateRider jest stabilny, wygodny i pozwala osobom żyjącym z ograniczoną możliwością poruszania się mieć naturalne i wygodne doświadczenia seksualne ze swoim partnerem.

  Funkcje mobilności seksualnej IntimateRider:

  • Zapewnia wsparcie dla stabilności i wygody
  • Fotel zaprojektowany dla optymalnej wydajności
  • Składane do podróży i dyskretnego przechowywania
  • Łożyska precyzyjne zapewniają płynny, naturalny ruch
  • Zmywalna tkanina nylonowa

  Urządzenie pozycjonowania seksualnego RiderMate

  Nasze urządzenie do pozycjonowania seksualnego RiderMate znajduje się na poziomie urządzenia IntimateRider i zostało zaprojektowane z myślą o Twoim partnerze, aby wygodnie ustawiali się przed fotelem seksualnym. To seksualne urządzenie pozycjonujące jest wykonane z tego samego wygodnego nylonu, co materiał IntimateRider, i jest stabilne do stosowania na każdym rodzaju podłogi.

  Funkcje urządzenia do pozycjonowania seksualnego RiderMate:

  • Składa się na płasko dla łatwego przechowywania i podróży
  • Stabilna i wygodna konstrukcja
  • Zmywalny nylonowy obszar pozycjonowania

  ZESTAW DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE

  Marka

  IntimateRider®