Fame – urządzenie rozpoznające kolory, tester kolorów

1715,00 

Fame jest modułowym, precyzyjnym testerem kolorów, który dołączony do dyktafonu Milestone 212 lub 312 rozpoznaje ponad 400 barw. Fame oznajmia wyniki detekcji koloru stosując opisowe nazewnictwo typu wrzosowy fiolet, cynober,  ciemnoczerwony z tendencją do brązowego, blady jasnoniebieski.

Fame potrafi identyfikować wzory, np. paski na koszuli czy odręczny tekst na kartce. Urządzenie potrafi porównywać dwa podobne kolory, a także wykrywać źródła światła. Fame rozpoznaje czarny, biały i sześć innych kolorów pryzmatycznych – żółty, zielony, niebieski, fioletowy, czerwony, pomarańczowy i trzy kombinacje – żółto-zielony, niebiesko-zielony i niebiesko-fioletowy.

Ponadto Fame rozpoznaje 11 innych kolorów takich jak beż, khaki, oliwkowy, ochra, brązowy, purpura, turkus, różowy, różany, węgiel drzewny i szary. Fame identyfikuje także trzy poziomy jasności – jasny, średni i ciemny; trzy poziomy nasycenia barw – jasne, mocne i blade. Rozpoznawane są także kombinacje kolorów z tendencją, np. mocny czerwony z tendencją do pomarańczowego.

Fame nie jest urządzeniem samodzielnym.  Z jego funkcjonalności można skorzystać  wyłącznie we współpracy z Milestone 212 i 312, dla których Fame stanowi dodatkowy moduł.

Zalety

 •         Rozpoznawanie ponad 400 barw,
 •         dokładne pomiary nawet na lśniących i gładkich powierzchniach, podobnie jak na matowych i przezroczystych,
 •         wyraźne i głośne oznajmianie, którego można słuchać przez słuchawki lub przez wbudowany głośnik Milestone,
 •         prosta i intuicyjna obsługa,
 •         doskonała współpraca z Milestone 212 i 312.

Specyfikacja techniczna

 •         Klawisz odtwarzania,
 •         wtyczka z gniazdem USB.

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Opinie

  Na razie nie ma opinii o produkcie.

  Napisz pierwszą opinię o „Fame – urządzenie rozpoznające kolory, tester kolorów”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *