THERAPY AIR® SMART OCZYSZCZ. POWIETRZA Z J. I LAMPĄ UV-C TAS-100

4802,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Therapy Air Smart to najnowszy filtr do oczyszczania powietrza marki Zepter.

  Unikalna konstrukcja pozwala filtrować powietrze w 360 stopniach.

    Therapy Air Smart eliminuje do 99,9 % zanieczyszczeń z powietrza. Skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, różnego rodzaju alergeny, kurz, dym, pleśń, a także inne zanieczyszczenia, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

  Therapy Air Smart wyposażony jest w trójwarstwowy filtr, który składa się z filtra wstępnego z nanocząstkami srebra, który eliminuje większe cząsteczki kurzu, pleśń, sierść zwirząt domowych, a także bakterie i wirusy. Kolejnym filtrem w który wyposażony jest Therapy Air Smart to filtra HEPA 13, który doskonale badzo sobie z zanieczyszczeniami o rozmiarach 0,3 um do których zaliczamy np. pyłki, drobne cząstki kurzu oraz dym, w tym również dym papierosowy. Trzeci filtr to filtr z węglem aktywnym z łupin orzecha kokosowego, który jest odpowiedzialny za usuwanie z powietrza przykrych zapachów oraz takich związków chemicznych jak choćby formaldehyd, amoniak czy benzen.

   Wszystkie trzy filtry są ze sobą połączone tworząc zintegrowany system, a wymiana filtra w Therapy Air Smart zajmuje tylko kilka sekund.

  Wydajny system filtracyjny to jednak nie wszystko. Therapy Air Smart wyposażono w potężny generator jonów ujemnych, który generuje około 5 milionów jonów na centymetr sześcienny.

   Kolejnym krokiem do czystego powietrza jest zastosowany wewnątrz filtra światło UV neutralizujące patogeny, bakterie i wirusy o krótkiej długości fal, które jest bardzo skutecznym sterylizatorem. Światło UV działa na powietrze wewnątrz urządzenia i nie wydostaje poza urządzenie.

  Filtr powietrza Air smart wyposażony jest w bardzo prosty i intuicyjny dotykowy panek sterowania. Urządzenie uruchamia się w trybie automatycznym, w którym prędkość oczyszczania uzależnione jest od jakości powietrza. Wyświetlacz pokazuje aktualny poziom zanieczyszczeń PM 2,5 Moga jednak Państwo samodzielnie wybrać prędkość oczyszczania powietrza według własnych upodobań. Dostępne są cztery tryby pracy urządzenia plus tryb nocny w którym prędkość filtrowania ograniczona jest do 50%  pierwszego poziomu.

   Mogą Państwo ustawić czas oczyszczania powietrza od 1 do 24 godzin. Można również włączyć lub wyłączyć generator jonów ujemnych oraz lampę UV

  Therapy Air Smart wyposażony jest także w czujnik informujący o potrzebie wymiany filtrów. Jeśli wymiana będzie wskazana na wyświetlaczu zaświeci się ikona informująca o potrzebie wymiany. Jak już wspomnieliśmy wyżej wymiana filtrów jest bardzo prosta. Wystarczy odkręcić pokrywę znajdującą się pod spodem urządzenia ( nie ma śrób, a jedynie system zatrzaskowy ) wyjąc zużyte filtry z urządzenia, umieścić nowy filtr wewnątrz urządzenia i ponowne zamknąć pokrywę. Po wymianie filtra należy zresetować czujnik wymiany filtrów.  W tym celu należy przez trzy sekundy przytrzymać przycisk Filter Reset.

   

  filtr powietrza Therapy air Smart posiada również sensor światła – jeśli w pomieszczeniu jest ciemno to automatycznie aktywuje się tryb nocny. Po włączeniu światła urządzenie powróci do normalnego trybu pracy po upływie jednej minuty.

   

  Jakość powietrza pogarsza się z każdym rokiem, dlatego tak ważna jest odpowiednia filtracja i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy przez wiele godzin w ciągu dnia. W domu, czy w pracy – wszędzie tam, gdzie spędzamy wiele godzin powinniśmy zatroszczyć się o jakość powietrza którym oddychamy.

   

  Doskonała jakość powietrza bogatego w jony ujemne to inwestycja w swoje zdrowie. Zepter od lat wspiera Państwa dążeniu do zdrowego stylu życia. Therapy Air Smart jest kolejnym krokiem w trosce o Państwa zdrowie.

   

  Marka

  Zepter