MYIONZ® PRO OSOBISTY JONIZATOR POWIETRZA ION-03

922,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  MYION Z PRO to osobiste urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię jonizacyjną, aby chronić nasze zdrowie przed małymi, niebezpiecznymi cząsteczkami, takimi jak kurz, pyłki, bakterie, pleśń i wirusy.

  Emitując stały strumień ponad 20 000 000/cm3 jonów ujemnych MyIon powoduje, że zanieczyszczenia w powietrzu nabierają ładunku ujemnego i są wypychane z przestrzeni osobistej, tworząc tym samym czystsze i zdrowsze powietrze do oddychania

  Myion to ultra lekkie i kompaktowe urządzenie, które tworzy bezpieczne środowisko na każdą okazję, gdziekolwiek jesteś:

  • w galeriach handlowych, salach koncertowych, teatralnych, kinowych, na wszelkich uroczystościach- wszędzie tam, gdzie występuje duże nagromadzenie ludzi i możliwość infekcji,

  • w halach sportowych, biurach i poczekalniach, gdzie jest duży przepływ osób,

  • w transporcie publicznym i taksówkach,

  • idealny dla dzieci – w przedszkolach.

  • podczas podróży – aby złagodzić skutki jet lagu,

  • w instytucjach edukacyjnych i bibliotekach – aby zwiększyć koncentrację.

  • Wykorzystując wbudowany, unikalny system szczotek z włókna węglowego, Myion uwalnia aż 20 milionów jonów ujemnych na cm3, tworząc niewidzialną barierę zapobiegającą przedostawaniu się niebezpiecznych cząsteczek do układu oddechowego.

  • FUNKCJA JONIZOWANIA

   Urządzenie uwalnia 20 milionów jonów ujemnych/cm3. Jony ujemne wychwytują szkodliwe cząsteczki PM 2.5, nieprzyjemne zapachy, dym oraz unieszkodliwiają toksyczną pleśń. Do użytkowania urządzenia nie są potrzebne żadne dodatkowe filtry ani substancje chemiczne.

  • Ładowany na USB & cicha praca

   Wygodny port USB C pozwala na łatwe i szybkie ładowanie do 3 godzin w dowolnej chwili przez inne urządzenie (można podłączyć do komputer, tableta lub do ładowarki w samochodzie). Długa wytrzymałość baterii do 36 godzin, dzięki czemu masz pewność ochrony przez kilka dni. Oczyszczacz pracuje cicho i nie generuje żadnego hałasu. Może być używany w sypialni, biurze lub podczas uprawiania sportu bez obaw o zakłócenie czasu odpoczynku czy też pracy.

        

   Łatwa obsługa

   Tylko jeden przycisk – uruchomienie lub wyłączenie jonizacji

       

   Bezproblemowy w użyciu i ekonomiczny

   Nie jest wymagana żadna konserwacja, ani wymiana filtrów.

        

   Wszechstronność i wygodny DESIGN

   Waży  zaledwie 50 gramów, wymiary urządzenia pozwalają na łatwe umieszczenie w samochodzie, postawienie na biurku czy w innym dogodnym miejscu. Obudowa została zaprojektowana w nowoczesny i ergonomiczny sposób dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdej osoby, a dzięki wygodnemu sposobi ładowania może towarzyszyć również w podróży, samochodzie, pociągu czy środkach komunikacji publicznej.

  Marka

  Zepter