QUICKIE Q700 R Sedeo Pro wózek elektryczny z nap. na tylne koła

39500,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Q700 R Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na tylne koła

  Q700 R to najbardziej zaawansowany wózek elektryczny QUICKIE z napędem na tylne koła! Poznaj technologię sterowania żyroskopowego i poziomowania, wysoce regulowany i w pełni konfigurowalny system siedzeń SEDEO PRO oraz innowacyjne elementy sterujące.

  QUICKIE Q700 R Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na tylne koła

  Maksymalna swoboda

  Odkryj niesamowite wrażenia z jazdy dzięki Q700® R, wysokowydajnemu wózkowi elektrycznemu o doskonałej zwrotności. Innowacyjny system zawieszenia Full Track (FTSS) zapewnia optymalny komfort na wszystkich czterech kołach. Sterowanie żyroskopowe zapewnia bezpieczeństwo jazdy, a technologia poziomowania zapewnia, że ​​oba koła zachowują maksymalną przyczepność w każdym momencie. Ciesz się wysoce regulowanym i w pełni konfigurowalnym SEDEO® PRO, biomechanicznym systemem siedzeń, który odzwierciedla naturalną pozycję Twojego ciała, zapewniając idealne siedzenie przez cały czas, nawet podczas ruchu! Ponadto pozostań w kontakcie z otaczającym Cię światem dzięki szerokiej gamie łatwych w obsłudze elementów sterujących i spersonalizuj swój wózek za pomocą opatentowanych przycisków programowalnych QUICKIE.

  Technologia pozimowania to za mało?

  Odkryj zupełnie nowy poziom zawieszenia w Q700 F i R. Te modele zawierają dodatkową amortyzajcę kół skrętnych, aby tłumić wstrząsy – zarówno duże, jak i małe, zapewniając najbardziej komfortową jazdę wsród produktów serii QUICIKIE Q jak i na rynek. To „wszechstronne” zawieszenie pozwala również na niezależne amortyzowanie kół samonastawnych, zapewniając maksymalną przyczepność i stabilność, dzięki czemu możesz jeździć spokojnie, wiedząc, że Twój wózek zapewnia bezpieczną jazdę.

  Optymalny komfort dzięki niezależnemu zawieszeniu wszystkich czterech kół

  Dzięki technologii poziomowania możesz pokonać każdą przeszkodę i ledwo ją poczuć.

  Wolisz bardziej twardą, sportową jazdę, czy miękką i wygodną? Niezależnie od preferencji możesz dostroić Q700 R do swoich potrzeb. Z obydwoma kołami napędowymi połączonymi drążkiem obrotowym, który pochłania naturalny ciąg w jedną stronę podczas szybkiej jazdy po pochyleniach i pokonywaniu zakrętów. Dodatkowo regulowane sprężyny zapewniają utrzymanie maksymalnej przyczepności przez cały czas, niezależnie od stylu jazdy.

  Bezpiecznie na torze

  Opcjonalny system żyroskopowej kontroli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjny napęd, mniejszą liczbę fizycznych działań wymaganych do utrzymania właściwego toru jazdy – dzięki czemu prowadzenie jest mniej wymagające (zwłaszcza w przypadku korzystania ze  sterowników specjalnych).

  Maksymalna swoboda

  Dzięki dużym kołom, mocnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, zapewniającym prędkość 6, 8, 10 lub 13 km/h oraz bateriom 60 lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z QUICKIE Q700 R.

  SEDEO PRO – Siedzenia na zamówienie

  System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek siedzisk i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

  Wysoce regulowany

  Dostosuj głębokość i szerokość siedziska, kąt i wysokość oparcia, kąt podnóżka, długość podudzia, wysokość i głębokość podłokietnika oraz wysokość zagłówka. Te opcje regulacji zapewniają całkowitą elastyczność i można je wykonać szybko i łatwo, tworząc odpowiednią dla Ciebie pozycję siedzenia.

  Wszystko za pomocą jednego narzędzia pozwalającego na łatwą konfigurację w przypadku zmieniających się wymagań.

  Oparcie Anti-shear

  Odkryj nowe, elektrycznie regulowane oparcie z funkcją Anti-shear 100 mm – upewnij się, że oparcie nie przesuwa się w stosunku do Twojego ciała. Dodatkowo dostępne jest oparcie stałe lub dwie opcje oparcia odchylanego: mechaniczne oraz z siłownikami elektrycznymi.

  Elektrycznie podnoszący i kompensujący długość podnóżek pozwala osiągnąć najlepszą pozycję. Jest dostępny w wersji z mocowaniem centralnym i odchylanymi uchwytami podnóżków (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dodatkowo można również wybrać standardowe mocowanie centralne lub odchylany podnóżek o 70° oraz podnoszony ręcznie podnóżek.

  Dla systemu siedzeń SEDEO PRO dostępna jest szeroka gama poduszek siedzisk i poduszek oparć, w tym elastyczna poduszka oparcia z regulowanymi paskami i podparciem bocznym – dla wyjątkowego komfortu i łatwego pozycjonowania.

  Dostępnych jest wiele elementów pozycjonujących, takich jak zagłówki SEDEO i zagłówki  WHITMYER, headrests, odchylane boczne peloty klatki piersiowej, peloty ud lub podpórki kolan.

  Wszystkie elementy pozycjonujące można łatwo odchylać lub zdejmować.

  Łatwy w obsłudze podłokietnik odchylany do tyłu zapewnia wolną przestrzeń do przesiadania. Możesz wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dostępne również: podłokietnik zdejmowany  jednosłupkowy. Wszystkie kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietników.

  Wysoce konfigurowalny

  SEDEO PRO oferuje doskonały wybór opcji, aby stworzyć idealne dopasowanie dla użytkownika. Z czterema typami oparcia, czterema typami podłokietników, pięcioma typami podnóżków oraz szeroką gamą poduszek siedziska i oparcia, zagłówka i opcji ustawienia. Można go łatwo dostosować do indywidualnych wymagań i szybko dostosować do zmieniających się potrzeb.

  Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

  Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

  QUICKIE Q700 R Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na tylne koła

  Wymiary
  Calkowita szerokosc:640 mm
  Calkowita dlugosc:Maks. 1180 – 1370 mm
  Szerokosc siedziska:380 – 560 mm
  Wysokosc siedziska:415 – 490 mm
  Glebokosc siedziska:400 – 600 mm
  Pochylenie siedziska:30° / 50°
  Wysokosc oparcia:530 – 720 mm
  Promień skrętu:950 mm
  Dane Techniczne/Waga
  Maksymalny zasieg:40 km
  Wybór predkosci:6 i 8 km/h (standard), 10 i 13 km/h opcjonalnie
  Akumulatory:60 Ah, 80 Ah opcjonalnie
  Maksymalny kat podjazdu:10°
  Maksymalna wysokosc kraweznika:80 mm bez / 100 mm z elementem do pokonywania krawężników
  Elektronika:kontroler R-Net; światła i wskaźniki
  Maksymalna waga uzytkownika:160 kg

  Marka

  Quickie