BATEC RAPID

26000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  BATEC RAPID to nasz najbardziej wyścigowy handbike. Zaprojektowany dla bardzo wymagających doświadczonych użytkowników, którzy kochają szybkość, BATEC RAPID może osiągnąć prędkość do 30 km / h.

  W kolorze zielonym Kawasaki, BATEC RAPID handbike zawiera ekskluzywne elementy, takie jak podwójne hydrauliczne hamulce tarczowe i kierownica z włókna węglowego. Ale co niewątpliwie urzeka więcej niż jednego użytkownika, to jego maksymalna prędkość 30 km / h.

  Oprócz zaoszczędzenia czasu na codziennych wycieczkach, dzięki BATEC RAPID zyskujesz nową mobilność z gwarancją dobrej zabawy. W wolnym czasie będzie to nieodłączny towarzysz wyjazdu na wieś, długich podróży, zwiedzania … Leśne szlaki, zielone ścieżki, nadmorskie promenady i trudno dostępne wioski nie będą już poza twoim zasięgiem.

  mm

  I oczywiście, możesz odłączyć swój wózek Batec, kiedy chcesz cieszyć się wygodą swojego ręcznego wózka inwalidzkiego w pewnych środowiskach, takich jak sklepy, restauracje lub własny dom, dzięki systemowi kotwiczenia BATEC EASY-FIX (Pat. Pend.)

  Ilekroć tylko chcesz, możesz odłączyć ręczny wózek Batec w krótszym czasie, niż potrzeba osobie niepełnosprawnej do wsiadania lub zejścia z roweru lub motoru. Nawet użytkownicy z bardzo poważnymi niepełnosprawnościami mogą samodzielnie odłączać i łączyć nasze rączki.

  Marka

  Batec