BATEC QUAD MINI, the little big Batec

25400,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  BATEC QUAD MINI to nasz najbardziej kompaktowy wózek dla użytkowników z urazami, które mają wpływ na kończyny górne i dolne (porażenie czworokątne i podobne urazy). Zaprojektowane, aby być małe, nie tracąc ani odrobiny jakości i niezawodności, znane są z bajek Batec, są standardowo wyposażone w komponenty najnowszej generacji, które poprawią i ułatwią korzystanie z mobilności.

  Kolejka BATEC QUAD MINI pozwala zaoszczędzić czas podczas krótkich, codziennych wycieczek i pozwala cieszyć się nową mobilnością na terenach miejskich lub wiejskich, na długich trasach, zwiedzaniu lub po prostu przyjemnym spacerze.

  Kierownica Gas & Brake została specjalnie zaprojektowana do urazów kończyn górnych, umożliwiając przyśpieszanie i hamowanie przy delikatnym ruchu kierownicy. Dodatkowo, dzięki swojej stylistyce i 16-calowemu kołu, BATEC QUAD MINI i ręczny wózek inwalidzki są wyjątkowo kompaktowe. Jego mniejszy rozmiar i wsteczny bieg sprawiają, że jest on nie do pokonania dla poruszania się z absolutną swobodą i komfortem w ciasnych przestrzeniach. BATEC QUAD MINI jest standardowo wyposażony w wielofunkcyjny panel wyświetlacza, port USB, klakson, przednie światło i podwójne tylne światła.

  A wszystko to, wciąż będąc w stanie w łatwy sposób odłączyć wózek z serii Batec i nadal cieszyć się wygodą Twojego ręcznego wózka inwalidzkiego w niektórych ustawieniach, na przykład w restauracji lub domu, dzięki naszemu systemowi kotwiczenia BATEC EASY-FIX.

  Ilekroć chcesz, możesz odłączyć rower z akcesoriami Batec w czasie krótszym niż czas potrzebny osobie bez żadnej niepełnosprawności na wsiadanie i zsiadanie z roweru lub motoru. Nawet użytkownicy z bardzo ciężkimi obrażeniami mogą bez pomocy załatwiać i odłączać nasze wózki z wózków inwalidzkich.

  Marka

  Batec