BATEC ELECTRIC

26000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  BATEC ELECTRIC handbike oferuje 2 w 1 podejście do twoich potrzeb: unikalne rozwiązanie, które zrewolucjonizuje twoją mobilność na świeżym powietrzu, bez konieczności rezygnacji z zalet swojego wózka inwalidzkiego. Jest to ostateczne narzędzie mobilności.

  Dodatkowy wózek BATEC ELECTRIC pozwoli Ci wygodnie zyskać czas w krótkich codziennych podróżach, a jednocześnie cieszyć się nową mobilnością, jaką zapewni.

  W wolnym czasie staniesz się zaufanym sprzymierzeńcem, gdy chcesz dostać się na wieś, wybrać się w daleką podróż, zrobić turystkę lub po prostu miło spędzić wolny czas. Leśne szlaki, zielone ścieżki, nadmorskie deptaki i trudno dostępne wioski nie będą już poza twoim zasięgiem.

  mm

  I oczywiście, możesz odłączyć swój rower Batec, kiedy chcesz cieszyć się wygodą swojego ręcznego wózka inwalidzkiego w niektórych środowiskach, takich jak sklepy, restauracje lub własny dom, dzięki systemowi kotwiczenia BATEC EASY-FIX

  Ilekroć tylko chcesz, możesz odłączyć ręczny wózek Batec w krótszym czasie, niż potrzeba osobie niepełnosprawnej do wsiadania lub zejścia z roweru lub motoru. Nawet użytkownicy z bardzo poważnymi niepełnosprawnościami mogą samodzielnie odłączać i łączyć nasze rączki.

  Marka

  Batec