Twój koszyk:
Baner sporty wodne

Które pływadła są odpowiednie dla osób z Niepełnospranościami

Holowanie na wodzie to jedna z największych atrakcji dla osób, które uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Dla osób niepełnosprawnych wybór odpowiedniego pływadła do holowania jest szczególnie ważny. W niniejszym artykule przedstawiamy, które pływadła najlepiej nadają się do holowania dla osób niepełnosprawnych, biorąc pod uwagę takie czynniki jak bezpieczeństwo na wodzie, stabilność, antywywrotność, możliwość asystowania przez jednego lub dwóch asystentów, dużą powierzchnię oraz niską wysokość nad lustrem wody.

  1. kanapa, Rurka wodna, koło banan – są to popularne pływadła, które świetnie nadają się do holowania osób niepełnosprawnych. Charakteryzuje się dużą stabilnością, co zapewnia bezpieczeństwo na wodzie. Dodatkowo, są antywywrotna, dzięki czemu nie ma obawy, że osoba holowana wpadnie do wody. akcesoria te mają uchwyty, co umożliwia asystowanie przez jednego lub dwóch asystentów. Duża powierzchnia pływadła zapewnia wygodne i bezpieczne korzystanie, a niska wysokość nad lustrem wody ułatwia wsiadanie i zsiadanie.
  2. Narty wodne (koniecznie szerokie) – to kolejne pływadło, które nadaje się do holowania osób niepełnosprawnych. Narty wodne charakteryzują się dużą stabilnością i antywywrotnością, co zapewnia bezpieczeństwo na wodzie. Ponadto niektóre narty wodne są wyposażone w uchwyty, co ułatwia asystowanie przez jednego lub dwóch asystentów. Duża powierzchnia nart umożliwia wygodne korzystanie, a niska wysokość nad lustrem wody ułatwia wsiadanie i zsiadanie.
  3. Wakeboard – to pływadło, które również nadaje się do holowania osób niepełnosprawnych. Wakeboard charakteryzuje się dużą stabilnością, co zapewnia bezpieczeństwo na wodzie. Dodatkowo, jest antywywrotny, dzięki czemu nie ma obawy, że osoba holowana wpadnie do wody. Wakeboard jest również wyposażony w uchwyty, co umożliwia asystowanie przez jednego lub dwóch asystentów. Duża powierzchnia pływadła zapewnia wygodne korzystanie, a niska wysokość nad lustrem wody ułatwia wsiadanie i zsiadanie.
  4. SWAIK narta wodna (mono ski) dla osób poruszających się na wózkach, start jest samodzielny (z wody) lub z pomocą asystenta. SWAIK składa się z deski i kosza, mogą pływać nawet osoby z porażeniem 4 kończynowym

Podsumowując, rurka wodna, narty wodne oraz wakeboard to pływadła, które najlepiej nadają się do holowania osób niepełnospr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cały świat

W zasięgu naszej dostawy.

O potrzebach klientów

wiemy prawie wszystko.

Wsparcie

zakupowe i doradztwo.

100% Bezpieczne zakupy

PayPal / MasterCard / Visa.