QUICKIE Q400 F Sedeo Pro WÓZEK ELEKTR. Z NAP. NA PRZEDNIE KOŁA

28000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Q400 F Sedeo Pro WÓZEK ELEKTRYCZNY Z NAPĘDEM NA PRZEDNIE KOŁA

  Do jazdy na zewnątrz i w pomieszczeniach, idealnie dopasowany do potrzeb klinicznych i wymogów stylu życia.

  Nowy QUICKIE Q400® F z napędem na oś przednią gwarantuje bezproblemowa jazdę na zewnątrz, dobrą zwrotność w pomieszczeniach oraz wysoką stabilność na stromych pochyłościach. 
  W połączeniu z elastycznym siedziskiem SEDEO® PRO model Q400 można dostosować do własnych potrzeb klinicznych bądź wymogów stylu życia. 

  Q400 F z napędem na oś przednią – niezawodny!

  Nowy QUICKIE Q400® F z napędem na oś przednią gwarantuje bezproblemowa jazdę na zewnątrz, dobrą zwrotność w pomieszczeniach oraz wysoką stabilność na stromych pochyłościach.  W połączeniu z elastycznym siedziskiem SEDEO® PRO model Q400 można dostosować do własnych potrzeb klinicznych bądź wymogów stylu życia. 

  Dzięki specjalnej konstrukcji ramion kółek przednich, Q700 F oferuje łatwość prowadzenia i niezwykłą zwrotność w pomieszczeniach.

  Niewielka odległość siedziska Q400 F od podłoża wynosząca 41,5 cm zapewnia dobry dostęp do pojazdów przystosowanych do przewozu wózków, stołów itd. 

  SEDEO PRO – siedzisko, które w pełni dostosowuje się do użytkownika

  System siedzenia SEDEO PRO łączy elastyczną ramę siedziska oferującą liczne opcje konfiguracji z ogromnym wyborem możliwości podparcia i pozycjonowania, w tym szeroką ofertę poduszek i oparć SEDEO PRO opracowanych z myślą o wysokich lub umiarkowanych potrzebach klinicznych. SEDEO PRO zapewnia wygodę użytkowania i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

  Kontrola na wyciągniecie ręki

  Kontroluj swoje środowisko za pomocą Q400 F SEDEO PRO i jego zaawansowanej technologii kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i doskonałym zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i proste w obsłudze przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.

  ŁĄCZENIE

  Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem za pomocą zintegrowanej funkcji podczerwieni. Z łatwością steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi domowymi systemami rozrywki za pomocą joysticka.

  BLUETOOTH & IDRIVE 

  Steruj telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth oraz i-urządzeniami za pomocą tego przydatnego dodatku. Podłącz i steruj maksymalnie czterema urządzeniami.

  QUICKIE OPATENTOWANE PRZYCISKI PRZYPISYWANE 

  Zmiana funkcji dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE z możliwością przypisania. Do przycisków można również przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie), aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

  QUICKIE Q400 F Sedeo Pro WÓZEK ELEKTRYCZNY Z NAPĘDEM NA PRZEDNIE KOŁA

  Marka

  Quickie