Kije LEKI Voyager

239,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  LEKI – absolutny światowy lider w produkcji kijów trekkingowych, narciarskich i ostatnio niezwykle dynamicznie rozwijającej się turystyki specjalistycznej Nordic Walking.
  Firma LEKI w produkcji kijów do narciarstwa oraz turystyki pieszej również w zakresie kijów do Nordic Walking zastosowała unikalny system Triggera wypinania strzemiączek z rękojeści zwany popularnie systemem “click and go”. Ten opatentowany system szybkiego wypinania bez wątpliwości pozostawił konkurencję w tyle, stał się systemem niezwykle przyjaznym w użytkowaniu a przy tym podwyższającym bezpieczeństwo w razie potrzeby nagłego wypięcia
  z rękojeści bez czasochłonnej czynności zdejmowania opaski nadgarstka. Szczególnie jest to przydatne gdy stosujemy pod strzemiączkiem rękawiczkę. Wypięta dłoń z systemu “click and go” w sekundę staje się gotowa do sięgnięcia po mapę, szklankę, poprawienie sznurowadła w bucie czy przywitania i stale jest gotowa w kolejnej sekundzie do marszu z przytroczonym kijem. Wypróbujcie Państwo sami a nie będziecie chcieli używać żadnego innego systemu.

  Kije trekkingowe wykonane z kijów aluminium HTS 6.0, regulowane w długości od 110 cm do 145 cm dzięki teleskopowej konstrukcji.

  Waga – 276 g
  Długość 110-145 cm
  Po złożeniu – 65 cm
  Średnica kija – 18/16/14 mm
  Materiał – Aluminium HTS 6.0
  Rękojeść – PA Safety (Soft)
  Paski – Lock Security Strap (Soft)

  Marka

  brak