ZESTAW KOLOROWYCH FILTRÓW DO LAMPY BIOPTRON® MEDALL

2780,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  Światłoterapia BIOPTRON® znana jest z licznych korzyści dla zdrowia, urody i samopoczucia. Połącz ją z dobroczynnymi właściwościami koloroterapii za pomocą barwnych filtrów w 7 barwach tęczy. Zestaw filtrów do poręcznej lampy BIOPTRON® Medall pozwoli Ci w pełni wykorzystać terapeutyczną moc różnych kolorów światła widzialnego. Kolorowe filtry rozszerzają możliwości lampy i wspomagają leczenie różnych dolegliwości. Stosuj je w zależności od potrzeb twojego organizmu. Jak to działa? Barwny filtr zawęża emitowane przez urządzenie światło polichromatyczne do wybranego zakresu długości fal, czyli koloru. Przez naświetlanie określonym kolorem uzyskasz różne efekty: Czerwony (długość fal 625-740 nm) Pobudza do działania, dodaje energii, podwyższa ciśnienie. Działa przeciwbólowo, przyspiesza gojenie się ran i regenerację. Pomarańczowy (590-635 nm) Reguluje pracę układu hormonalnego (zwłaszcza u kobiet), łagodzi skurcze mięśni. Poprawia koncentrację.

  Żółty (560-590 nm) Pobudza pracę układu trawiennego, działa odtruwająco.

  Zielony (520-560 nm) Uspokaja i przywraca równowagę. Zwiększa natlenienie krwi i podnosi odporność.

  Niebieski (405-510 nm) Działa przeciwzapalne i antyseptyczne. Wzmacnia naczynia krwionośne i delikatnie obniża ciśnienie. Wykorzystasz go też do regulacji rytmu dobowego, np. gdy daje Ci się we znaki jet lag.

  Indygo (450-490 nm) Łagodzi stany zapalne i obniża temperaturę.

  Fioletowy (400-450 nm) Wycisza, relaksuje, koi skołatane nerwy.

  Przekonaj się na własnej skórze, jak działa światłoterapia w połączeniu z terapią kolorami. Dzięki naświetlaniu różnymi kolorami przywrócisz równowagę całego organizmu. 

  Uprzejmie informujemy, że żadna terapia uzupełniająca nie powinna być uznawana za alternatywę dla profesjonalnej porady lekarza.

  Marka

  brak