Promocja!

cewka tesli healy holistic Healy Coil

1100,00 

-15%

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  W Unii Europejskiej Healy to wyrób medyczny do leczenia bólu w przewlekłym bólu, fibromialgii, bólach kostnych i migrenie, a także do wspomagającego leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, stany lękowe i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania Healy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu medycyny konwencjonalnej.
  
  Healy World, za radą swojej medycznej rady doradczej, zezwala swoim Członkom na zgłaszanie tylko roszczeń zawartych w materiałach firmowych przeznaczonych do publicznej dystrybucji. Prosimy o kontakt z firmą w sprawie wszelkich reklamacji, o które mają Państwo pytania.
  
  Chociaż Healy World dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na tych stronach były aktualne, nie udziela się żadnych gwarancji ani gwarancji dotyczących dokładności, przydatności ani aktualności informacji. Healy World nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z wykorzystania informacji zawartych na tych stronach. Wszystkie informacje są przedstawione w postaci „takiej, w jakiej są”, a odpowiedzialność za ich interpretację i wykorzystanie ponosi wyłącznie użytkownik.
  
  Healy World nie popiera ani nie ponosi odpowiedzialności za zawartość innych witryn internetowych, do których prowadzą łącza do lub z tej witryny.
  
  Treści wyświetlane przez aplikację HealAdvisor nie stanowią porady medycznej, której może udzielić jedynie lekarz. Programy Healy i inne porady to zalecenia zależne od danych wejściowych użytkownika. Jeśli masz lub podejrzewasz, że możesz mieć schorzenie lub jeśli jesteś pod opieką lekarza, przed zastosowaniem się do tych zaleceń należy skonsultować się z lekarzem.
  
  Treści wyświetlane przez aplikację HealAdvisor nie stanowią porady medycznej, której może udzielić jedynie lekarz. Programy Healy Zindywidualizowane Częstotliwości Mikroprądów są przeznaczone wyłącznie do harmonizacji Pola Bioenergetycznego. Jeśli masz lub podejrzewasz, że masz dolegliwości zdrowotne, lub jeśli jesteś pod opieką lekarza, przed zastosowaniem się do tych zaleceń należy skonsultować się z lekarzem. Wszelkie dane osobowe, które przesyłasz do chmury HealAdvisor, są szyfrowane w celu ochrony Twojej prywatności.
  
  Treści wyświetlane w aplikacji Digital Nutrition (w skrócie „DNA” *) nie stanowią porady medycznej, której może udzielić jedynie lekarz. Wyświetlane substancje, żywność i programy Healy są zaleceniami zależnymi od danych wprowadzonych przez użytkownika. Jeśli masz lub podejrzewasz nietolerancje pokarmowe, alergie, niedobory lub schorzenia, lub jeśli schemat suplementacji został zalecony przez lekarza, powinieneś skonsultować się z lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia przed zastosowaniem się do tych zaleceń.
  
  * „DNA” to skrót od „Digital Nutrition App” i nie należy go mylić z testami genetycznymi, których Healy nie zapewnia

  Marka

  Handi Life Sport