RGK Octane FX WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

28000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  RGK Octane FX WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

  Rozwiń skrzydła i zwiedzaj świat

  Rewolucja w podróżach lotniczych… znowu!

  Czas rozwinąć skrzydła i zacząc zwiedzać świat. Koniec z transportowaniem wózka w luku samolotu, zmuszaniem do korzystania z nieporęcznego wózka bez własnego napędu podczas podróży przez terminale lotniskowe lub zajmowaniem całego fotela samochodowego przez wózek na sztywnej ramie. Octane FX jest dla Ciebie. Po prostu składa się w kształt teczki, łatwo mieszcząc się do schowków nad głową i praktycznych rozmiarów bagażnika samochodowego.*

  Brak składania na krzyżaku. Brak kompromisu między stabilnością, sztywnością czy wagą. Przestań unikać zwiedzania świata: zdobądź idealny wózek dzienny, który idealnie nadaje się dla nieustraszonych podróżników.

  Tytanowa rama sprawia, że ​​idealnie nadaje się na wycieczki na plażę lub przejazd po bruku. Z Octane FX naprawdę możesz iść gdziekolwiek.

  * Dotyczy lotów średnio- i długodystansowych, przy maksymalnej szerokości siedzenia 460 mm, przed podróżą zawsze skonsultuj się z linią lotniczą, aby upewnić się, że samolot jest odpowiedni.

  Podróże powietrzne

  Octane FX można złożyć do rozmiaru, który zmieści się w większości szafek na bagaż podręczny w samolotach. Więc kiedy dotrzesz do celu, nie musisz się martwić, czy Twój wózek doleciał w jednym kawałku i czy w ogóle doleciał!

  Nie ryzykuj, weź FX.

  ZAŚWIADCZENIE

  Poznaj Sophie Carrigill

  Nasza ambasadorka RGK Sophie Carrigill jest paraolimpijką, wzorem do naśladowania i wszechstronną supergwiazdą. Jej komentarz na temat Octane FX:

  „Przez lata poruszania się na wózku inwalidzkim zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie najważniejsze. Musi być super prosty, idealnie dopasowany i wyglądać elegancko. Jako sportowiec twoje ciało zmienia się naturalnie i to niesamowite, że mogę mieć wózek dopasowany co do milimetra. Chciałam ogólnie bardziej kompaktowy wózek i ponieważ dużo podróżuję, Octane FX był idealnym wyborem.”

  Nowy poziom trwałości

  Ciesz się zupełnie nowym poziomem wydajności i inżynierii w najmniejszych szczegółach. RGK Octane FX to wykonany na wymiar wózek tytanowy z wieloma zapierającymi dech w piersiach funkcjami.

  RÓB CO CHCESZ

  Styl, wydajność, funkcjonalność

  W Octane FX zastosowano tylko najlepsze materiały. Twój wózek jest przedłużeniem Ciebie i pozwala Ci żyć dalej, niezależnie od tego, czy jest to odpoczynek, czy ciężka praca.

  • Ultra lightweight with a transport weight of just 5.5 kg (bez kół i poduszki, dla ramy o wymiarach 400×400 mm. Waga będą się różnić w zależności od rozmiaru i wybranych opcji).

  • “Real Made to Measure” z ponad 30 różnymi wymiarami, aby spersonalizować i stworzyć idealnie dopasowany wózek dla Ciebie.

  • Octane FX ma maksymalną wagę użytkownika 110 kg.

  O co chodzi w wózku „na miarę”?

  Uszyty na miarę jest kluczem do uzyskania wózka, który nie tylko pasuje do Ciebie rozmiarem, ale także zapewnia najlepszą równowagę, wygodę i pozycję siedzenia. Prawidłowe dopasowanie i wykonanie pozwoli całkowicie zaufać Twojemu wózkowi.

  RGK Octane FX WÓZEK ZE SZTYWNĄ RAMĄ

  Wymiary
  Calkowita szerokosc:250-460 mm
  Calkowita dlugosc:400-625 mm
  Calkowita wysokosc:350-450 mm
  Glebokosc siedziska:250-460 mm
  Wysokosc siedziska z przodu:480-550 mm
  Pochylenie siedziska:0°-45°
  Wysokosc oparcia:150-400 mm
  Kat pochylenia oparcia:-7°-7°
  Footrest Size:200-520 mm
  Dane Techniczne/Waga
  Typ ramy:Tytanowa
  Maksymalna waga uzytkownika:110 kg
  Calkowita waga:5.5 kg (bez kół)
  Waga po demontazu:7.5 kg (z kołami)

  Marka

  Breezy