QUICKIE Q700 M HD wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

61000,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Q700 M HD wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

  Doskonałe wrażenia z napędem na środkowe koła dla wymagających użytkowników.

  Teraz użytkownicy do 205 kg mogą cieszyć się Q700 M – ale w wersji HD (Heavy Duty). Wyposażony w nowe, wysokowydajne 4-biegunowe silniki, Q700 M HD zapewnia taką samą wydajność na zewnątrz jak Q700 M bez konieczności zwiększania rozmiaru podstawy – dzięki czemu jest tak samo zwrotny w pomieszczeniach! Wysoce konfigurowalny i regulowany system siedziska SEDEO PRO został wzmocniony, aby pomieścić szerszy zakres szerokości i głębokości. Nawet podłokietniki i podnóżki zostały wzmocnione, a podnóżki powiększone, dzięki czemu znajdziesz idealne dopasowanie dla siebie. HD nie powinno oznaczać kompromisów — dlatego nadal możesz cieszyć się ulubionymi opcjami elektrycznymi, takimi jak pochylenie opracia lub 50⁰ przechylenia siedziska!

  QUICKIE Q700 M HD wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

  Wydajność napędu na oś środkową, rozwinięta pod kątem HD.

  Wzmocniony wysokowydajnymi 4-biegunowymi silnikami, ciesz się sprawdzoną stabilnością i wydajnością Q700 M – w wersji HD! Co więcej, nie zwiększa się również jego smukła podstawa 622 mm, dzięki czemu uzyskujesz tę samą zwrotność w pomieszczeniach!

  Zwrotność wewnątrz

  Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej podstawie (622 mm) Q700 M HD i promieniowi skrętu 1100 mm. Możesz również łatwo zmieścić się pod stołami i uzyskać dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) z niską wysokością siedzenia od zaledwie 415 mm.

  Przystosowany do poruszania się w terenie

  Dzięki technologii napęduoś srodkową,  koło napędowe w Q700 M HD jest umieszczone bezpośrednio pod użytkownikiem (dzięki czemu środkę ciężkości zanjduje się tuż na kołem napędowym). Skutkuje to większą przyczepnością w porównaniu z podstawami z napędem na przednie lub tylne koła. Dodatkowo, dzięki 14-calowemu kołu napędowemu, możesz pokonywać krawężniki do 75 mm.

  Żyroskopowa kontrola trakcji

  Opcjonalny system żyroskopowej kontroli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjny napęd, mniejszą liczbę fizycznych działań wymaganych do utrzymania właściwego toru jazdy – dzięki czemu prowadzenie jest mniej wymagające (zwłaszcza w przypadku korzystania ze  sterowników specjalnych).

  Silniki i akumulatory

  Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Mając do wyboru prędkość maksymalną 6 lub 8 km/h i akumulatory 60 lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 37,5 km.

  Styl

  Styl, to sprawa osobista — dlatego masz do wyboru 7 żywych, kolorowych akcentów, które pasują do Twojej osobowości. Dzięki ukrytym przewodom i komponentom w połączeniu z precyzyjnie dopasowaną tapicerką jest to elektryczny wózek, który zapewnia naprawdę smukłą i minimalistyczną sylwetkę pod każdym kątem. Zainspirowany jego designem, chcesz czegoś dodatkowego? Nasz zespół Built-4-Me może dostosować Twój  wózek elektryczny, aby uzyskać efektowny wyraz Ciebie. Dlaczego nie wziąć go na przejażdżkę i doświadczyć stylu w ruchu?

  SEDEO PRO – Solidne, konfigurowalne siedzisko.

  Wzmocniony system siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wszystkie zalety wysoce konfigurowalnej ramy siedziska z szerszym zakresem regulacji szerokości i głębokości, który został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników bariatrycznych. Dodatkowo możesz rozszerzyć swoje siedzisko dzięki wielu opcjom pozycjonowania (w tym wiodącej w branży gamie poduszek i oparć JAY), aby dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb.

  Opatentowane przyciski programowalne QUICKIE

  Zmień funkcję dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym, programowalnym przyciskom QUICKIE. Możesz również przypisać drugą (długie naciśnięcie) funkcję do przycisków, aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

  Wózek elektryczny HD z opacjmi elektrycznymi.

  Dzięki wzmocnionej konstrukcji Q700 M HD zapewnia takie samo przechylenie siedziska – 50º jak Q700 M, dzięki czemu możesz bezpiecznie optymalizować pozycję siedzenia przez cały dzień, aby zmniejszyć nacisk, poprawić podparcie postawy i zwiększyć komfort. Alternatywnie możesz zdecydować się na pochylenie oparcia (90-130º ) i/lub elektrycznie regulowany centralnie montowany pondóżek (90-180º). Dodatkowo opcje elektryczne są dostępne za naciśnięciem jednego przycisku dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE!

  QUICKIE Q700 M HD wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

  Wymiary
  Calkowita szerokosc:620 – 660 mm
  Calkowita dlugosc:1070 – 1100 mm (z pondózkiem mocowanym centralnie)
  Szerokosc siedziska:500 – 660 mm
  Glebokosc siedziska:460 – 560 mm
  Pochylenie siedziska:50°
  Winda:N/A
  Odchylane oparcie:90 – 130º
  Promień skrętu:560 – 630 mm
  Castor Wheel:6″
  Drive Wheel:14″
  Kolory:Czarny (7 akcentów kolorystycznych)
  Dane Techniczne/Waga
  Maksymalny zasieg:max. 25 km (z akumulatorami 80 Ah)
  Wybór predkosci:6 & 8 kph
  Akumulatory:60 Ah and 80 Ah (opcjonalnie)
  Maksymalny kat podjazdu:7.5°
  Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
  Swiatla i kierunkowskazy:Tak
  Elektronika:Kontroler R-Net
  Calkowita waga:145 – 175 kg
  Maksymalna waga uzytkownika:205 kg

  Marka

  Quickie