QUICKIE Q700 F Sedeo Pro wózek elektr. z nap. na przednie koła

39500,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Q700 F Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na przednie koła

  Q700 F to najbardziej zaawansowany wózek elektryczny QUICKIE z napędem na przednie koła! Wyposażony w technologię żyroskopowej kontroli trakcji i poziomowania, wysoce regulowany i w pełni konfigurowalny system siedzeń SEDEO PRO oraz innowacyjne elementy sterujące.

  QUICKIE Q700 F Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na przednie koła

  Maksymalna swoboda

  Odkryj wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki Q700® F, wysokowydajnemu wózkowi elektrycznemu z napędem na przednie koła, który wyróżnia się doskonałym stylem i zwrotnością. Innowacyjny system zawieszenia Full Track (FTSS) zapewnia optymalny komfort ptzy amortyzacji wszystkich czterech kół.  Żyroskopowa kontrola trakcji zapewnia bezpieczeństwo jazdy, a technologia poziomowania zapewnia, że ​​oba koła zachowują maksymalną przyczepność w każdym momencie. Ciesz się wysoce regulowanym i w pełni konfigurowalnym SEDEO® PRO, biomechanicznym systemem siedziska, który odzwierciedla naturalną pozycję Twojego ciała, zapewniając idealną pozycję siedzenia przez cały czas! Ponadto pozostań w kontakcie z otaczającym Cię światem dzięki szerokiej gamie łatwych w obsłudze elementów sterujących i spersonalizuj swój wózek za pomocą opatentowanych przycisków programowalnych QUICKIE.

  Maksymalna trakcja dzięki unikalnej technologii niwelowania nierówności

  Oba koła napędowe są połączone drążkiem obrotowym, który pochłania naturalny ciąg na jedną stronę podczas szybkiej jazdy po pochyleniach i pokonywaniu zakrętów. Oba koła zachowują maksymalną przyczepność przez cały czas.

  Optymalny komfort dzięki niezależnemu zawieszeniu wszystkich czterech kół

  Dzięki systemowi pełnego zawieszenia (FTSS) możesz pokonać każdą przeszkodę i ledwo ją poczuć. Komfort jazdy jest zoptymalizowany dzięki nowemu zawieszeniu, które amortyzuje wszystkie małe, codzienne nierówności na drodze.

  Bezpiecznie na drodze

  Opcjonalny system żyroskopowej kontroli trakcji automatycznie wykrywa i koryguje najmniejsze odchylenie od kierunku jazdy. Zapewniając precyzyjny napęd, mniejszą liczbę fizycznych działań wymaganych do utrzymania właściwego toru jazdy – dzięki czemu prowadzenie jest mniej wymagające (zwłaszcza w przypadku korzystania ze  sterowników specjalnych).

  Maksymalna swoboda

  Dzięki dużym kołom, mocnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, zapewniającym prędkość 6, 8, 10 lub 13 km/h oraz bateriom 60 lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z QUICKIE Q700 F.

  SEDEO PRO – Siedzenia na zamówienie

  System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek siedzisk i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.

  Wysoce regulowany

  Dostosuj głębokość i szerokość siedziska, kąt i wysokość oparcia, kąt podnóżka, długość podudzia, wysokość i głębokość podłokietnika oraz wysokość zagłówka. Te opcje regulacji zapewniają całkowitą elastyczność i można je wykonać szybko i łatwo, tworząc odpowiednią dla Ciebie pozycję siedzenia.

  Wszystko za pomocą jednego narzędzia pozwalającego na łatwą konfigurację w przypadku zmieniających się wymagań.

  Oparcie Anti-shear

  Odkryj nowe, elektrycznie regulowane oparcie z funkcją Anti-shear 100 mm – upewnij się, że oparcie nie przesuwa się w stosunku do Twojego ciała. Dodatkowo dostępne jest oparcie stałe lub dwie opcje oparcia odchylanego: mechaniczne oraz z siłownikami elektrycznymi.

  Podnóżek podnoszony elektrycznie

  Elektrycznie podnoszący i kompensujący długość podnóżek pozwala osiągnąć najlepszą pozycję. Jest dostępny w wersji z mocowaniem centralnym i odchylanymi uchwytami podnóżków (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dodatkowo można również wybrać standardowe mocowanie centralne lub odchylany podnóżek o 70° oraz podnoszony ręcznie podnóżek.

  Elastyczna poduszka oparcia

  Dla systemu siedzeń SEDEO PRO dostępna jest szeroka gama poduszek siedzisk i poduszek oparć, w tym elastyczna poduszka oparcia z regulowanymi paskami i podparciem bocznym – dla wyjątkowego komfortu i łatwego pozycjonowania.

  Elementy pozycjonujące

  Dostępnych jest wiele elementów pozycjonujących, takich jak zagłówki SEDEO i zagłówki  WHITMYER, headrests, odchylane boczne peloty klatki piersiowej, peloty ud lub podpórki kolan.

  Wszystkie elementy pozycjonujące można łatwo odchylać lub zdejmować.

  Łatwy w obsłudze podłokietnik odchylany do tyłu zapewnia wolną przestrzeń do przesiadania. Możesz wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną (ta ostatnia jest pokazana na zdjęciu po prawej).

  Dostępne również: podłokietnik zdejmowany  jednosłupkowy. Wszystkie kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietników.

  SEDEO PRO oferuje doskonały wybór opcji, aby stworzyć idealne dopasowanie dla użytkownika. Z czterema typami oparcia, czterema typami podłokietników, pięcioma typami podnóżków oraz szeroką gamą poduszek siedziska i oparcia, zagłówka i opcji ustawienia. Można go łatwo dostosować do indywidualnych wymagań i szybko dostosować do zmieniających się potrzeb.

  Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

  Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

  QUICKIE Q700 F Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na przednie koła

  Wymiary

  Calkowita szerokosc:640 mm
  Calkowita dlugosc:Max. 1340 mm
  Szerokosc siedziska:380 – 560 mm
  Wysokosc siedziska:415 – 490 mm
  Glebokosc siedziska:400 – 560 mm
  Pochylenie siedziska:30° / 50°
  Wysokosc oparcia:440 – 560 mm
  Promień skrętu:735 mm
  Dane Techniczne/Waga
  Maksymalny zasieg:40 km
  Wybór predkosci:6 i 8 km/h (standard), 10 i 13 km/h opcjonalnie
  Akumulatory:60 Ah, 80 Ah opcjonalnie
  Maksymalny kat podjazdu:
  Maksymalna wysokosc kraweznika:70 mm
  Elektronika:kontroler R-Net; światła i wskaźniki
  Maksymalna waga uzytkownika:160 kg

  Marka

  Quickie