QUICKIE Q500 M Sedeo Pro wózek elektr. z napęd. na środk. koła

33500,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Q500 M Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

  Doskonała zwrotność w pomieszczeniach, wyjątkowa wydajność na zewnątrz, przykuwający uwagę styl

  Przeżyj własną przygodę z Q500 M, łącząc najlepszą bazę napędową w swojej klasie z NOWYM systemem zawieszenia zapewniającym maksymalną przyczepność i komfort na zewnątrz oraz kompaktową ramą o małym promieniu skrętu ułatwiającym nawigację w pomieszczeniach. Q500 M to idealny wózek elektryczny dla tych, którzy chcą tego wszystkiego!

  Dzięki wyjątkowo niezawodnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, zapewniającym prędkość 6, 8, 10 lub 13 km/h oraz bateriom o pojemności 60 lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z Q500 M SEDEO.

  Zawracając wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniowi skrętu 560-630 mm. Ponadto z łatwością dojedź do stołu i uzyskaj dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) o niskiej wysokości siedzenia, wynoszącej zaledwie 415 mm.

  Ciesz się płynną i stabilną jazdą, nawet w trudnym terenie, dzięki opatentowanemu amortyzowanemu zawieszeniu wszytskich kół QUICKIE — sześć niezależnie zawieszonych kół pochłania wszystkie nierówności.

  Technologia anti-pitch QUICKIE eliminuje kołysanie na zboczach, a cały ciężar znajduje się bezpośrednio nad kołem napędowym, aby zmaksymalizować przyczepność, dzięki czemu nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji do jazdy.

  Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardową prędkość 6 km/h lub zwiększ prędkość do 10 lub 13 km/h (niższy moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Dodatkowo, wybierając akumulatory 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz, jak nigdy dotąd!

  QUICKIE Q500 M Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

  SEDEO PRO – Siedzisko na zamówienie

  System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodne w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu. The SEDEO PRO is very comfortable to use and enhances user independence in everyday life.

  NOWE oparcie z systemem Anti-Shear obejmuje ruchy w zakresie 0-50 stopni, aby zminimalizować siły ścinające działające na plecy, podczas gdy NOWE podnóżki z mocowaniem centralnym wydłużają się do podłogi lub w zakresie od 0 do 90 stopni. Obie zapewniają maksymalny komfort podczas zmiany.

  Wsparcie

  Wyjątkowo głębokie, elastyczne oparcie SEDEO PRO zapewnia maksymalne podparcie i wygodną pozycję siedzącą, dzięki czemu zawsze czujesz się dobrze podparty. Bardziej złożone wymagania dotyczące pozycjonowania? Po prostu wybierz z naszej szerokiej oferty pelot bocznych, biodrowych lub kolanowych lub klinów odwodzących.

  Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

  Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

  QUICKIE Q500 M Sedeo Pro wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

  Wymiary:
  Calkowita szerokosc:610 – 620 mm
  Calkowita dlugosc:1280 mm
  Szerokosc siedziska:380 – 560 mm
  Wysokosc siedziska:415 – 490 mm
  Glebokosc siedziska:400 – 560 mm
  Wysokosc oparcia:440 – 560 mm
  Odchylane oparcie:90° to 150°
  Promień skrętu:560 – 630 mm
  Dane Techniczne/Waga
  Maksymalny zasieg:Max. 40 km (with 80 Ah batteries)
  Wybór predkosci:6/8/10/13 kph
  Akumulatory:60 Ah, 80 Ah
  Maksymalny kat podjazdu:
  Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
  Elektronika:VR2, R-Net
  Minimalna wysokosc wózka:140 kg
  Maksymalna waga uzytkownika:160 kg

  Marka

  Quickie