QUICKIE Q400 R Sedeo Lite WÓZEK ELEKTR. Z NAPĘDEM NA TYLNE KOŁA

22400,00 

Produkt dostępny

Zapytaj o produkt  QUICKIE Q400 R Sedeo Lite WÓZEK ELEKTRYCZNY Z NAPĘDEM NA TYLNE KOŁA

  Zaawansowana wydajność na zewnątrz/wewnątrz

  Nowy QUICKIE Q400® R z łatwością równoważy doskonałą zwrotność na zewnątrz z bardzo dobrymi osiągami w pomieszczeniach. Wszystko to w połączeniu z zaletami wielostopniowego regulowanego siedzenia SEDEO® LITE i najbardziej zaawansowanymi elementami sterującymi tworzy idealny elektryczny wózek inwalidzki zapewniający bezpieczną jazdę.

  Niezawodne działanie napędu na tylne koła.

   Ciesz się najbardziej komfortową i bezpieczną jazdą dzięki nowej bazie QUICKIE Q400. Doskonała zwrotność na zewnątrz dzięki silnikom w połączeniu z zawieszeniem na 6 kół i niewielkim promieniem skrętu. Bardzo dobre osiągi w pomieszczeniach dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu.

  Znakomita zwinność w pomieszczeniach

  Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniowi skrętu 560-630 mm. Z łatwością usiądź pod stołami i uzyskaj dostęp do pojazdów dostosowanych do wózków inwalidzkich (WAV) dzięki niskiemu siedzeniu o wysokości zaledwie 415 mm.

  Kontrola na wyciagnięcie ręki

  Kontroluj swoje środowisko za pomocą Q400 R SEDEO LITE i jego zaawansowanej technologii kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i doskonałym zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i proste w obsłudze przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.

  Łączenie

  Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem za pomocą zintegrowanej funkcji podczerwieni. Z łatwością steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi domowymi systemami rozrywki za pomocą joysticka.

  BLUETOOTH & IDRIVE 

  Steruj telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth oraz i-urządzeniami za pomocą tego przydatnego dodatku. Podłącz i steruj maksymalnie czterema urządzeniami.

  QUICKIE OPATENTOWANE PRZYCISKI PRZYPISYWANE

  Zmień funkcję dowolnego przycisku na joysticku na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE z możliwością przypisania. Do przycisków można również przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie), aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

  QUICKIE Q400 R Sedeo Lite WÓZEK ELEKTRYCZNY Z NAPĘDEM NA TYLNE KOŁA

  Marka

  Quickie